Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
докато се събирахме за металика и уговаряхме срещите що да видя, един клубар пази гаража на друг клубар Big Grin
докато се събирахме за металика и уговаряхме срещите що да видя, един клубар пази гаража на друг клубар Big Grin
Е това вече е кану!

Жалко, че не сме ние в него, на това място и по това време...
Е това вече е кану!

Жалко, че не сме ние в него, на това място и по това време...
а докато преглеждах нелегалните записи на един колега видях една друга голяма потайност :wink:
а докато преглеждах нелегалните записи на един колега видях една друга голяма потайност :wink:
Quote:докато се събирахме за металика и уговаряхме срещите що да видя, един клубар пази гаража на друг клубар

Big Grin Big Grin Big Grin

Чудех се кой ми е барал германката по гъзЪ... и е подпирал блока да не падне от подгряващата музика, отсреща от стадиона...

...а собственика на гаража, като трети клубар, е отишъл точно по това време при един четвърти клубар да носи детски играчки, и там се срещна с четвърти и пети клубари, които кръстосват по линията Бургас - Видин, с почивка в София по време на концерта на Металика...

Абе така е: Confusedupz:

"Ние сме на всеки километър ... от тук до края на света!"

... какви ти потайности...
Quote:докато се събирахме за металика и уговаряхме срещите що да видя, един клубар пази гаража на друг клубар

Big Grin Big Grin Big Grin

Чудех се кой ми е барал германката по гъзЪ... и е подпирал блока да не падне от подгряващата музика, отсреща от стадиона...

...а собственика на гаража, като трети клубар, е отишъл точно по това време при един четвърти клубар да носи детски играчки, и там се срещна с четвърти и пети клубари, които кръстосват по линията Бургас - Видин, с почивка в София по време на концерта на Металика...

Абе така е: Confusedupz:

"Ние сме на всеки километър ... от тук до края на света!"

... какви ти потайности...
и какво се оказа Бойч!?

Аз пазя гаража ти а ти пиеш кафе до моя паркинг....
и какво се оказа Бойч!?

Аз пазя гаража ти а ти пиеш кафе до моя паркинг....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29