Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Ето актуално,от 07.02.2009 ....
Aa, Вальо,
по повод последната ти снимка - НЕ си прав! Върнах се СЛЕД 15:30 ч. :wink:
Но иначе и аз има какво да покажа като снимков материал от тази хубава събота - 7.02. Tongue
Някоя потайна сбирчица няма ли да измислим за края на месец Февруарий?
Пред една резиденцийка?
Че хората от близо и далеч вече кроят планове...
Мартенска раздумка.
Искам да се извиня на цялата компания по-горе и надявам се да ми дадете шанс да се реванширам
Снощи в таен час на тайно място, неизвестен брой поклонници на 9-та серия учредиха неформална секция "9-ки". Срещата протече в бодър дух, лек мирис на масло, не можахме всичко да разглобим, оставихме и за другия път. За сметка на това затвърдихме и без това твърдото си убеждение, че "от 9-ката по-убаво нема"! Гледката на колите, строени една до друга, определено беше красива (за нас си, хихихи Wink). Жалко, че нямахме фотоапарати.
Срещата беше уважена и от порядъчно количество бира (за тези, които оставиха колите си навреме) и вода за шофьорите. Приключихме с обещанието сбирките да станат редовни, а и да бъдат по-добре организирани - не само с подръчни инструменти Big Grin .
Значи, то дори не беше в Своге а нейде там и аз царската или по-точно графската си бях паркирал на нещо като кратко уширение, където никога не бях виждал да минава кола, а само разни коне пасат. А винаги там си паркирам и то с дни!

Оказа се, че това не само че е път, ами и е входът към виличката, при това на клубар от София! Човекът беше обиколил цялата вилна зона, но не ме беше открил, а и аз не съм го чул, когато е викал. Твърде късно забелязал клубната лепенка... Нататък е било лесно, все пак червените полари в софийския клуб не са толкова много.

Абе човекът си беше изчакал чакането, докато нищо неподозиращият граф си копае спокойно в градинката и киха на цветния прашец на напиращата пролет. Когато не щеш ли - звъни Willie, обаче се чува гласът на Емето!? До последно бях сигурен, че става дума за друг полар, в друг град, но не - аз бях виновникът!

Такива ми ти работи.
graf_bezuhoff Wrote:Снощи в таен час на тайно място, неизвестен брой поклонници на 9-та серия учредиха неформална секция "9-ки". Срещата протече в бодър дух, лек мирис на масло, не можахме всичко да разглобим, оставихме и за другия път. За сметка на това затвърдихме и без това твърдото си убеждение, че "от 9-ката по-убаво нема"! Гледката на колите, строени една до друга, определено беше красива (за нас си, хихихи Wink). Жалко, че нямахме фотоапарати.
Срещата беше уважена и от порядъчно количество бира (за тези, които оставиха колите си навреме) и вода за шофьорите. Приключихме с обещанието сбирките да станат редовни, а и да бъдат по-добре организирани - не само с подръчни инструменти Big Grin .

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin По-точно и хубаво не може да бъде написано. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
vlado740 Wrote:
graf_bezuhoff Wrote:Снощи в таен час на тайно място, неизвестен брой поклонници на 9-та серия учредиха неформална секция "9-ки". Срещата протече в бодър дух, лек мирис на масло, не можахме всичко да разглобим, оставихме и за другия път. За сметка на това затвърдихме и без това твърдото си убеждение, че "от 9-ката по-убаво нема"! Гледката на колите, строени една до друга, определено беше красива (за нас си, хихихи Wink). Жалко, че нямахме фотоапарати.
Срещата беше уважена и от порядъчно количество бира (за тези, които оставиха колите си навреме) и вода за шофьорите. Приключихме с обещанието сбирките да станат редовни, а и да бъдат по-добре организирани - не само с подръчни инструменти Big Grin .

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin По-точно и хубаво не може да бъде написано. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Ахахахх, много потайно, и забавно, смях :mrgreen: :mrgreen:
Една голяма потайност ,на море ... Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29