Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Човече , без да се сърдиш ама - ти луд ли си или на луд гащите си обул ?

Не знаеш ли , че снимки пред "този" сервиз не са добре приети тук ? Предупреждение ли искаш или направо БАН си просиш ? Но пък иначе - добре сме излезли , нали Smile ?
-Някой ще кажат :
- "Тези не са никакви VOLVO-фенове ,всъщност 2-3-ма отляво-може би , но тези отдясно - със сигурност предпочитат марката Mercedes ,и такива снимки са против правилата на Volvo-клуб ! Веднага да се изтрият и темата да бъде заключена и забравена завинаги !"

Да ама не !Ние сме тук , много сме и си искаме своето , нищо друго !
Михов , какво по-точно искате ?
Поясни моля те...щото някой работи биха могли и да се случат, кой знае...
watcher Wrote:Мд-а-а-ааа, заповядайте и други проявления на културния живот в Софето, но със стоманен привкус:
Радвам се че имам честта да познавам някои от тези хора . Истински фенове на Марката .
Mihov Wrote:Да ама не !Ние сме тук , много сме и си искаме своето , нищо друго !

Спазвайте правилата за писане във форума и ще получите своето ,
а ние се надяваме на добрите ви намерения .
watcher Wrote:Мд-а-а-ааа, заповядайте и други проявления на културния живот в Софето, но със стоманен привкус:

Аз не мога да разбера-това "сервиз" или кръчма е Big Grin

Mihov Wrote:Да ама не !Ние сме тук , много сме и си искаме своето , нищо друго !

Да,ама да... Wink ,я сподели сега какво смяташ Ти за твое,и кой какво ти дължи?
Аман бре...,все някой нещо иска...,и колкото повече взима-толкова повече иска :o
И собственика на сервиза се ОПУЩИ(в неговият фирмен сайт),трябваше да отиде да си смени памперса,но докато дойде за снимката и фотографа беше избягал....
После от завист оплю половината Волво Общество,влязоха му поредните конски мухи в главата и се почна едно писане,едни анкети(белким станат известни..)
Айде сполай Ви със здраве и поредни срещи с клубарите,фенската маса и намеренията Ви.
kire Wrote:...и кой какво ти дължи?
Аман бре...,все някой нещо иска...,и колкото повече взима-толкова повече иска :o

Дължите на всички - мир и разбирателство във форума , за да е "уютно" място за повече фенове на марката .
Mihov Wrote:
kire Wrote:...и кой какво ти дължи?
Аман бре...,все някой нещо иска...,и колкото повече взима-толкова повече иска :o

Дължите на всички - мир и разбирателство във форума , за да е "уютно" място за повече фенове на марката .

Така е,дължим на всички в този Форум сигурност и спокойствие...,за това смятам(лично мое мнение) че 10-сет "Столичани в повече"..., са в повече тук Wink
Аз като виден водач на "ГЪЗОЛИЗНИЦИ и КЛАКЬОРИ" така мисля Big Grin

п.п. това послание го сподели на гугу терзиев...,пък аз ще обсъдя с "ГЪЗОЛИЗНИЦИ и КЛАКЬОРИ" какво да правим Wink
нищо лично,просто "сервизен хумор" :mrgreen:
Аз пък ви казвам едно "Наздраве" от Грузия! :lol:

[attachment=29464]

и тука има пиене и йедене - че и танци със саби Wink
Тука изглежда че сте в каналите на гости при костенурките нинджа. Танц със саби и големи "шашлици"- шишчета.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29