Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Mihov Wrote:"член 1 "

Муахахахахаха - Михов каза "Член". :mrgreen: Big Grin


_____
Мога ли сега аз да копирам Leech


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

лека нощ
Zdravko_850 Wrote:Мога ли сега аз да копирам Leech


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

лека нощ

Можеш - сега ти е паднало ! Smile
И един въпрос да ви задам - тази война на дребно не ви ли омръзна ?
айде ... отърваха се козите Wink Wink Wink

само не ми стана ясно какъв бизнес със ВКБ имаш ти колега Михов когато си декларирал принадлежност към новия ви клуб и емоционална обвързаност към един сервиз??
Tisho Wrote:
Mihov Wrote:"член 1 "

Муахахахахаха - Михов каза "Член". :mrgreen: Big Grin


_____

Tisho , пак не си в час Smile
Колега, в горен пост виждам твой коментар относно УС на ВКБ. Като модератор /неутрален във вашия спор/ ще ти припомня, че не е уместно да коментираш темата, особено пред колеги, които не искат да участват във вашите препирни. Моля те премини на ЛС, когато имаш пререкания с конкретни хора!
Поздрави!
npackoBko Wrote:Колега, в горен пост виждам твой коментар относно УС на ВКБ. Като модератор /неутрален във вашия спор/ ще ти припомня, че не е уместно да коментираш темата, особено пред колеги, които не искат да участват във вашите препирни. Моля те премини на ЛС, когато имаш пререкания с конкретни хора!
Поздрави!

Приемам забележката .
Mihov Wrote:Колега bell , както ти имаш право да казваш "наздраве" от "тунелите при костенурките нинджа" , така смятам , че и аз имам право ( нищо , че в момента не съм член на ВКБ ) моята снимка заедно с мой, приятели да "краси" форума . Можеш да правиш каквито си искаш гадания , да хвърляш боб , леща, лук , може и луканки да хвърляш . Прави си каквито искаш предсказания , но забелязвам , че мненията на ЧЛЕНОВЕТЕ на ВКБ са на почит във VOLVO-форума , макар , че форума е на ВСИЧКИ , а Вие,членовете си имате част от форума където други не могат да влязат.
Благодаря ви за БАН-а който ще ми наложите , но все пак искам да кажа това което мисля ,защото много хора се отказаха и от форума и от ВКБ заради двойния стандарт който налагате , ти и твойте приятели управници !
Последното което ще напиша е - Волво Клуб България ще се оправи когато Управителния Съвет си подаде оставка и дойдат други хора - инакомислещи !
Поздрави и бъдете щастливи не само във форума а и в живота !

Муахахахахахахаха. Михов пак каза "Член".

Защо ли бях останал с впечатлението, че се търси някакво разбирателство и диалог напоследък?

Моето мнение е, че отдавна тази тема трябваше да е заключена и тези простотии прекратени. Като си търсите вдъхновение за електронното издание на жълтия вестник и не можете да го намерите, хоп една снимка на хора които уж не искат да влизат тук, уж са расърдени, уж незнам си какво. Добре де като тук сме двойствени, цензорираме безогледно, трием снимки, ядем живи хора без да сме ги одрали и правим секс със животни, какво точно ви е зор да търсите на такова лошо място, че и снимки да си слагате? Какво точно прокламирате?
Имате си сайт на сервиза, имате си нов форум. Дали ще ми е смешно като се изпокарате и се хванете за вратовете след година-две и цирка го захванете отново, май не...

Тази тема е съвсем крайно време да бъде заключена!!! Който иска да стои в форума да стои, който не да си хваща шапката и пътя! Като човек който стои встрани от цялата тази диващина и ви гледа простотиите, ви казвам вече ми писна от цялата ви интригантщина и какво ли не още!!! Мъже на по една камара години а... :twisted: :evil:
Mihov Wrote:Tisho , пак не си в час Smile

Мда - не съм. В къщи съм пред компютъра. И това ми напомня да видя дали някой дипломант е уважил някоя от темите които съм пуснал таз година. Big Grin
Tisho Wrote:
Mihov Wrote:Колега bell , както ти имаш право да казваш "наздраве" от "тунелите при костенурките нинджа" , така смятам , че и аз имам право ( нищо , че в момента не съм член на ВКБ ) моята снимка заедно с мой, приятели да "краси" форума . Можеш да правиш каквито си искаш гадания , да хвърляш боб , леща, лук , може и луканки да хвърляш . Прави си каквито искаш предсказания , но забелязвам , че мненията на ЧЛЕНОВЕТЕ на ВКБ са на почит във VOLVO-форума , макар , че форума е на ВСИЧКИ , а Вие,членовете си имате част от форума където други не могат да влязат.
Благодаря ви за БАН-а който ще ми наложите , но все пак искам да кажа това което мисля ,защото много хора се отказаха и от форума и от ВКБ заради двойния стандарт който налагате , ти и твойте приятели управници !
Последното което ще напиша е - Волво Клуб България ще се оправи когато Управителния Съвет си подаде оставка и дойдат други хора - инакомислещи !
Поздрави и бъдете щастливи не само във форума а и в живота !

Муахахахахахахаха. Михов пак каза "Член".

Защо ли бях останал с впечатлението, че се търси някакво разбирателство и диалог напоследък?

Моето мнение е, че отдавна тази тема трябваше да е заключена и тези простотии прекратени. Като си търсите вдъхновение за електронното издание на жълтия вестник и не можете да го намерите, хоп една снимка на хора които уж не искат да влизат тук, уж са расърдени, уж незнам си какво. Добре де като тук сме двойствени, цензорираме безогледно, трием снимки, ядем живи хора без да сме ги одрали и правим секс със животни, какво точно ви е зор да търсите на такова лошо място, че и снимки да си слагате? Какво точно прокламирате?
Имате си сайт на сервиза, имате си нов форум. Дали ще ми е смешно като се изпокарате и се хванете за вратовете след година-две и цирка го захванете отново, май не...

Тази тема е съвсем крайно време да бъде заключена!!! Който иска да стои в форума да стои, който не да си хваща шапката и пътя! Като човек който стои встрани от цялата тази диващина и ви гледа простотиите, ви казвам вече ми писна от цялата ви интригантщина и какво ли не още!!! Мъже на по една камара години а... :twisted: :evil:

Колега Tisho , човек като теб , който има бизнес във форума ми е интересно как така стоиш встрани от темата , ама много ми е интересно ?
Освен в този форум , понеже имам и други хобита , участвам и във форум за рибарство , ножарски форум и в още не един и два, навсякъде изказвам мнението си което мисля .Така съм възпитан !
Ако искаш да се отказваш да модерираш този форум , за което аз смятам , че е дошло време някой друг да те замести - ОК . Никой не те държи тук насила , нали ? Както виждаш - някой има с някой нещо да си каже " по-така" а ти се наместваш между шамарите ... За кой ще "модерираш" може да се окаже решаващо за теб Smile ...Мисли ! Членовете на форума са вечни , модераторите се сменяват !
Поздрави !
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29