Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Честито БОЙЧ! Много са готини!

BOYCH Wrote:О-о-о-о... сега грябва да размествам ако искам да изкарам предната...
Ле-ле ... що си забърках тая главоблъсканица ...

И аз така навремето имах москвич и трабант и веднъж (понеже ги размествах без да ги паля с бутане - за по-бързо) изпуснах трабанта върху москвича (хахаха) и му се счупи (на трабанта) стопът. Та туй с разместването си е неудобно...

BOYCH Wrote:А Германката е толкоз арна, че наистина се ... замислих :twisted: :roll:

Не му мисли! Я виж ООД-то колко ги е подредило пред балкона Wink.
Честито БОЙЧ! Много са готини!

BOYCH Wrote:О-о-о-о... сега грябва да размествам ако искам да изкарам предната...
Ле-ле ... що си забърках тая главоблъсканица ...

И аз така навремето имах москвич и трабант и веднъж (понеже ги размествах без да ги паля с бутане - за по-бързо) изпуснах трабанта върху москвича (хахаха) и му се счупи (на трабанта) стопът. Та туй с разместването си е неудобно...

BOYCH Wrote:А Германката е толкоз арна, че наистина се ... замислих :twisted: :roll:

Не му мисли! Я виж ООД-то колко ги е подредило пред балкона Wink.
абе я дай на задна и си реши проблема :lol:
абе я дай на задна и си реши проблема :lol:

GT1

Aбе Бойч,
то се е видело, че жениме некоя от момите,
ама я дай мома-германка, оти е мноо арна.
И ако требе, че кумуваме. Tongue

пп:
те германките са здрави и надеждни.... и грозни (жените им де). :wink:

GT1

Aбе Бойч,
то се е видело, че жениме некоя от момите,
ама я дай мома-германка, оти е мноо арна.
И ако требе, че кумуваме. Tongue

пп:
те германките са здрави и надеждни.... и грозни (жените им де). :wink:
Времето обещават да е хубаво, което автоматично увеличава желанието ми да пия бири сред природа.

Намират ли се сродни души, които няма да ходят в Пловдив или Казанлък, но пък са зажаднели за горните благини?

Да потърсим едно потайно място с възможности за теферич?

Инак ще трябва да хващам метлата и да слагам престилката, а ла I Want To Break Free.
Времето обещават да е хубаво, което автоматично увеличава желанието ми да пия бири сред природа.

Намират ли се сродни души, които няма да ходят в Пловдив или Казанлък, но пък са зажаднели за горните благини?

Да потърсим едно потайно място с възможности за теферич?

Инак ще трябва да хващам метлата и да слагам престилката, а ла I Want To Break Free.
Брей, сродни души няма...

Верно ще ми излезе име на варненеца в софийската група. А от варненци много можем да се поучим - сплотена група, всеки път се опитват да разнообразят срещите - с природа, с автопоходче, като закъса някой - скачат на момента. Каже ли някой думата бира - и веднага са на беседката на Миро.

А ние... И ние можем.

Местенца наоколо имаме и ние, желание само трябва. И то не само през последната неделя на месеца...
Брей, сродни души няма...

Верно ще ми излезе име на варненеца в софийската група. А от варненци много можем да се поучим - сплотена група, всеки път се опитват да разнообразят срещите - с природа, с автопоходче, като закъса някой - скачат на момента. Каже ли някой думата бира - и веднага са на беседката на Миро.

А ние... И ние можем.

Местенца наоколо имаме и ние, желание само трябва. И то не само през последната неделя на месеца...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29