Волво Клуб - България

Full Version: СОФИЙСКИТЕ ПОТАЙНОСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Willie, оправихте ли съединителя?
Много потайно се измъкна в неделя и пропусна да се похвалиш после...
Приемаме мълчанието за "да".
Или си замислила нещо още по-потайно...
Ако някой има потайни намерения за този викенд - да ги споделя навреме, защото съм се захванал с нещо толкова потайно, че дори жена ми не знае, а ако разбере ще има бой! бой! бой!
Willie, оправихте ли съединителя?
Много потайно се измъкна в неделя и пропусна да се похвалиш после...
Приемаме мълчанието за "да".
Или си замислила нещо още по-потайно...
Ако някой има потайни намерения за този викенд - да ги споделя навреме, защото съм се захванал с нещо толкова потайно, че дори жена ми не знае, а ако разбере ще има бой! бой! бой!
Quote:Ако някой има потайни намерения за този викенд - да ги споделя навреме, защото съм се захванал с нещо толкова потайно, че дори жена ми не знае, а ако разбере ще има бой! бой! бой!

Ех Графе... Знам че си падаш по разни потайни неща, ама чак съботно-неделно садо-мазо да организираш ... и БИРА-а-а-а!

/няма как ... врътня около "мома германка" пада тея дни и ..., аз само домашно насилие върху Бирите ... кротко използвам/

...и си припявам под мустак...:
Но ще дойде ден когато,
с каса бира в къка ...
национално ще подходим...
и ще ги сушиме през ноща!...
Quote:Ако някой има потайни намерения за този викенд - да ги споделя навреме, защото съм се захванал с нещо толкова потайно, че дори жена ми не знае, а ако разбере ще има бой! бой! бой!

Ех Графе... Знам че си падаш по разни потайни неща, ама чак съботно-неделно садо-мазо да организираш ... и БИРА-а-а-а!

/няма как ... врътня около "мома германка" пада тея дни и ..., аз само домашно насилие върху Бирите ... кротко използвам/

...и си припявам под мустак...:
Но ще дойде ден когато,
с каса бира в къка ...
национално ще подходим...
и ще ги сушиме през ноща!...
Някои Софийски потайности по черноморието.Дори и тук няма спокойствие от ПАПАРАЦИТЕ . Big Grin Big Grin Big Grin
Някои Софийски потайности по черноморието.Дори и тук няма спокойствие от ПАПАРАЦИТЕ . Big Grin Big Grin Big Grin
Подготовката на ЧЕРВЕНИЯ ОКТОМВРИ ... Big Grin Big Grin Big Grin

Явно джакузито пропадна ,но на негово място дойде каяка.

Раднев и Графа си бяха спретнали сухи тренировки . :lol: :lol: :lol:
Подготовката на ЧЕРВЕНИЯ ОКТОМВРИ ... Big Grin Big Grin Big Grin

Явно джакузито пропадна ,но на негово място дойде каяка.

Раднев и Графа си бяха спретнали сухи тренировки . :lol: :lol: :lol:
Някои хора прекараха миналата седмица ето така:
Някои хора прекараха миналата седмица ето така:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29