Волво Клуб - България

Full Version: БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
На Маргаритата ще се ходи ли ,или е БРЕМЕ да се пренасяме по към морето.
Бургаската чета няма ли да се преброиме, кои ще ходим и кои не ?Напече ни слънчето и взехме да се размекваме с Маргаритата.Аз също.Бойч ни е правил проверка на крака а ние нещо ............. .Че сме си гларуси е така, трябва да се отчитаме тук там, но и издънката си я бива .ПРОВЕРКА ПОЧНИ;.........................................
Аз -1..............
И, за вашето добро настроение: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=2IOivEnmeEk" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=2IOivEnmeEk</a><!-- m -->
Приятна традиционна неделна среща!!! Wink
Да се похваля - имам си S40 T4 вече Big Grin Big Grin Big Grin
Toreto Wrote:Да се похваля - имам си S40 T4 вече Big Grin Big Grin Big Grin
Еми честито и вземи ни я покажи в неделя в 12 часа на Маргаритата.Аз ще съм там, пък за другите ще видим заедно с теб.И по кротко сега в началото ,че тия май рипат мноооо Big Grin :ctf:
850t5r Wrote:
Toreto Wrote:Да се похваля - имам си S40 T4 вече Big Grin Big Grin Big Grin
Еми честито и вземи ни я покажи в неделя в 12 часа на Маргаритата.Аз ще съм там, пък за другите ще видим заедно с теб.И по кротко сега в началото ,че тия май рипат мноооо Big Grin :ctf:
Честно казано очаквах повече, преди нея имах 440 с малко модчета - даваше секунда по-добро време на 400м. Ама и тая ще тръгне, има време Big Grin
Има ли живи от Бургаската чета ? Smile Събирате ли се някъде ? някой да пише едно ЛС ако има живи още Smile
s0urce Wrote:Има ли живи от Бургаската чета ? Smile Събирате ли се някъде ? някой да пише едно ЛС ако има живи още Smile
Абе аз си бях там ,ама съвсем САМ .
Е аз тази неделя пропуснах защото взех звяра миналата седмица и реших да го разходя малко Smile но тази събота и неделя съм свободен така че може да дойда на Маргаритата ли се събирате ?
И аз мога да миня някоя неделя, че сега използвам топлите съботи и недели да посменя нещо друго пред блока. Остана ми масълцето и спирачната течност, и малко човъркане из кабеляците да я разуча Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18