Волво Клуб - България

Full Version: БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
За утре има ли желаещи за кафе.
Аз ще гледам да намина, понеже имам малко работа, но съм почти сигурен че ще дойда Confusedalute:
Времето ще е хубаво, ще пием ли кафе?
Едно събитие за тази неделя,аз ще съм там.
Re: ОРГАНИЗАЦИОНЕН ЗА БУРГАС
от PACH на Вто Мар 08, 2011 1:04 am

Здравейте колеги,
Аз съм Иван Тодоров от бургаския Фолксваген клуб и съм се нагърбил с организацията по протеста на хората с "народни автомобили" Volks Wagen
Първо, молбата ми е да направим сбирката за протеста в 12.00 часа на паркинга на Метро.По-голям и удобен за да побере всички клубове, няма да ни се пречка навалицата от Мол-а.Събираме се по клубове и правим следния инструктаж.

Клуб Фолксваген + Опел отиваме на OMV Мираж,
Клуб Рено + Пежо отиват на Шел
Клуб BMW + Honda на Лукойл на Трапезица.
Ако има други клубове, на место ще се разпределим, кой с кого да се събере.
В 13.00 часа трябва да започнем да пристигаме на бензиностанциите.Идеята е да останем 30 мин на бензиностанция, след което се завъртаме, в 13.30 се изнасяме и VW отиваме на Шел, Рено на Трапезица, БМВ на OMV Метро.Следва още едно завъртане.Схемата е примерна, на место ще се уточним, кой накъде ще поеме.Молбата на колегите журналисти е да започне по-рано протеста, за да може да снимат и подготвят материалите за централните новинарски емисии в 19.00 часа.Освен това през деня ще ни видят повече хора.След протеста може да направим една почетна обиколка на града с включени мигачи и да се съберем на капаните, за да полеем добре свършената работа.Ако има нещо за уточняване, се обаждайте на мобилния ми телефон 0888 417 383 Иван.Ще помоля отговорниците по клубове да ми се обадят, за да стиковаме нещата.
Искам да помоля членовете на другите автомобилни клубове да копират този текст и да го публикуват в темата за протеста.Ако имате БГ знаменца, не е лоша идея да ги закачим по автомобилите.Поемам ангажимент да взема мегафона, за да се чува добре инструктажа.Ще има и мерки за безопасност, като спазване на дистанция, пътуване в колона без рейсърски изпълнения, любезно отношение към персонала на бензиностанциите.Те само работят там, не определят цената на горивата и други неща, който ще подпомогнат безапосното преминаване на мероприятието.Благодаря за вниманието.

ПС
Ще помоля модератор да промени часа и мястото на събитието.
:thumbright:
Евала на Bliznak! Аз поради счупен съединител пропуснах.

[Image: 13ef_5c5_ub9ws.jpg]
Вие на гонки не ходите ли ... смисъл не се ли сабирате по гонките в събота вечер
DuMoo Wrote:Вие на гонки не ходите ли ... смисъл не се ли сабирате по гонките в събота вечер
Това с гонките не мога да го разбера ... особено в градски условия ...
Емм не знам как трябва да го разбираме ... аз отивам само да гледам. Мисля че това са срещи на запалени по високите скорости хора.
Или пък да прорежем мъглата и да "ударим" едно малко ... кафе в Маргаритата?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18