Волво Клуб - България

Full Version: БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Staiko S40 Wrote:.Само бат Милчо беше там.Обикаляше като чакал .........
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:.Тая седмица който пропусне ще плаща сметката на официална среща.Мислете му :gib:
Има рали Бургас тая събота и неделя.
Smile)който не дойде ще си купува нови гуми :lol: :lol: :lol:
volvomimi Wrote:Има рали Бургас тая събота и неделя.

Точно така Краси, този уикенд е писта Бургас. Дано да е по-интересно от миналата година и да няма произшествия.
По заявки ще са 73 автомобила.Радко ще го организира, както трябва.Приятно гледане.
За сбирката в неделя не знам дали ще успея заради ралито, но събота вечерта ще защитавам честа на марката на гонките Big Grin
Добре де,ралито е през деня.Дайте да се уговорим за неделя в 17ч на Маргаритата.Какво ще кажете?
Aз съм за може да ме броите :ctf:
Ако искате можем да се съберем да гледаме и ралито,пък после ще отидем на Маргаритата.
Аз съм ЗА ралито.До неделя има време,нека и другите да кажат.
100Y0 Wrote:
volvomimi Wrote:Има рали Бургас тая събота и неделя.

Точно така Краси, този уикенд е писта Бургас. Дано да е по-интересно от миналата година и да няма произшествия.
По заявки ще са 73 автомобила.Радко ще го организира, както трябва.Приятно гледане.
А .........тука ми стана МНОГО интересно,колега .Радко познаваш ли го?МММММММММММ......ПОДУШВАМ ,ЧЕ СМЕ ОТ ЕДНА ПОРОДА.
Радко Петров го познавам покрай автомобилния спорт. Е, не бях на сватбата му това лято, така че не може да се каже, че сме близки :twisted: . Бургас е последна писта за 2009г., а на 7-8.11.09 ще е последното планинско..... познай къде ?!? Точно на пътя за Бузлуджа Big Grin .....планинско Шипка. Ще закриваме сезона в р-т Зорница :wink: Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18