Волво Клуб - България

Full Version: Отстъпки в Бензиностанции ЕКО-ЕЛДА за ВОЛВОКЛУБ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
gadnia_metal Wrote:В крайна сметка това са франчайзингови вериги, което ще рече, че всеки един обект може да си прави всякакви шмекерии на наш гръб. Една такава реална дискусия без пристрастности ще доведе до избягване на "лошите" бензиностанции

Това мога да го потвърдя - повече няма да сипвам дизел от ОМВ на Опълченска - последния път колата се мъчеше, даде ми 8,5 разход на извънградско?! В Габрово сипах пак от ОМВ (вече не беше останало много 10-15 литра) и колата живна, разхода се осредни на 7,4, тоест дала ми е около 6,5 за горе долу същото разстояние :roll: А сипвам винаги от "скъпия" :x
Ето поредната справка за консумираното гориво, предоставена ми от ЕКО-ЕЛДА:
[attachment=8081]
Благодарство Веско! Confusedalute:

Направо човек може да си води персонална статистика ... Smile Като си открие номера на картата Smile
Ето отчета и за юни 2009

[attachment=8326]
Здравейте всички
ОТ няколко месеца следя форума на ВОЛВО.
Все още карам стар хлопел но се надявам в близкото бъдеще да яхна дизелово S60.
Та да си дойда на въпроса.
Има ли възможност да се сдобия с такава карта и ако ДА към кого трябва да се обърна?
От година и малко зареждам предимно на бензиностанции ЕКО тъй като съм доста по доволен от горивото там.
Благодаря предварително.
Поздрави на колегата Данго Wink
HydroPower Wrote:...Поздрави на колегата Данго Wink

еми ти сам си намерил отговор на въпроса си Big Grin
Аааа, метъле, я не подвеждай колегата. Аз карти на ЕКО все още не раздавам ... Big Grin Big Grin Big Grin
Но мога да издействам евентуално една карта, ако все още има останали... :wink:
В мен има 3-4, да видя ли точно колко са, че са в колата и мога да изпратя на когото иска.
Поздрави!
Тони, първо ще поразпитам дали в София има останали карти и ако няма, тогава ще ти пиша да ми пратиш една.
HydroPower ми е приятел и колега от университета и щом зарежда редовно на ЕКО, ще се радвам да му осигурим една.

Поздрави!
Колеги Благодаря предварително.
А на колегата Данго_ ще му скъсам ушите, ако не се обади следващия път като идва към София :chain:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34