Волво Клуб - България

Full Version: Казанлъшки рози под Старозагорските липи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
JAMIX Wrote:Пропихмесе и с бира през последните пет дена на един излет ...ама яката Smile
До "влашко" стигнахте ли? :mrgreen:
Ние бяхме на 5км от граница с Турция и кво се случи направо нямам думи ...за тебе лъжа за мене истина! Наложи се да отида по-малка понужда, изтръсках бобара и тръгнах към лагера, вървя, вървя абе тая гора еднаква ми се вижда,абе кой бонак ги е сял тея дървета като слънчогледи наредени.Вярвя ама почнах да умалявам, че и бира за изпът не си взех, най накрая стигнах до една голяма вода и си викам ,,Щом има вода значи ще е тук някъде е лагера" , ама греда то било солена вода викам дане съм стигнал океана ама един овчарин ме среща и ми вика на турски,,Каде си тръгнал към Анадола бе момче на там е България " Пътя ми посочи зарадвах се от сърце. С две думи за малко да се загубя и да прекося цяла Турция. Wink
Eх,Симо,Симо хич не ти се стои в България.Преди време в румънско,сега в турско.Следващия път къде ли ще да е. Big Grin Wink
teror Wrote:Eх,Симо,Симо хич не ти се стои в България.Преди време в румънско,сега в турско.Следващия път къде ли ще да е. Big Grin Wink
Следващия път в гръцко, когато отидем на Доспат.
или в Русия ако отиде на море....
И на море ходих, ама тва е дълга история Big Grin
И при КМЕТА беше,ама и това е друга история... :mrgreen:
[attachment=39691]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10