Волво Клуб - България

Full Version: Казанлъшки рози под Старозагорските липи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
зеления Wrote:Дръжката смених тази на снимката е Пловдивска дръшка.Наща сега е от кепа за риболов на жената и я сложих на знамето щото иначе ми посяга като неслушам. Big Grin

А ША СА СЕТИШ ТИ ,ДАЖЕ И ВЪДИЦИТЕ ЩЕ ВЗЕМЕШ ДА КРИЕШ ПОД ЗНАМЕТО ,УЖ НА СБИРКА НА VOLVO клуб отиваш .

ПЪК И ЩОМ ЗА ПЛОВДИВСКАТА ДРЪЖКА СИ СЕ ХВАНАЛ ,ЗНАЧИ ЩЕ Е НА БЕРЕКЕТ . :lol: :lol: :lol:
зеления Wrote:Дръжката смених тази на снимката е Пловдивска дръшка.Наща сега е от кепа за риболов на жената и я сложих на знамето щото иначе ми посяга като неслушам. Big Grin

А ША СА СЕТИШ ТИ ,ДАЖЕ И ВЪДИЦИТЕ ЩЕ ВЗЕМЕШ ДА КРИЕШ ПОД ЗНАМЕТО ,УЖ НА СБИРКА НА VOLVO клуб отиваш .

ПЪК И ЩОМ ЗА ПЛОВДИВСКАТА ДРЪЖКА СИ СЕ ХВАНАЛ ,ЗНАЧИ ЩЕ Е НА БЕРЕКЕТ . :lol: :lol: :lol:
Mishell Wrote:Ето една тема, която токущо намери своя кръстник в лицето на кой? Не е трудно да се досетите Big Grin Кангалов измисли името а сега е ваш ред клон Казънлък и клон Стара Загора! Ако речете ще разделиме и темите за всеки по една.

Кангалов ще да е бил гладен като ни е кръщавал Smile
Нещо много кулинарно ми звучи..
С липите сме като,че ли по-известни..
Остава най-големият поет във форума
да опита да римува рози и липи ..Smile
Mishell Wrote:Ето една тема, която токущо намери своя кръстник в лицето на кой? Не е трудно да се досетите Big Grin Кангалов измисли името а сега е ваш ред клон Казънлък и клон Стара Загора! Ако речете ще разделиме и темите за всеки по една.

Кангалов ще да е бил гладен като ни е кръщавал Smile
Нещо много кулинарно ми звучи..
С липите сме като,че ли по-известни..
Остава най-големият поет във форума
да опита да римува рози и липи ..Smile
НЯМА ПРОБЛЕМ

Да смъркаш дъх на Казанлъшки рози ,
да паднеш от полъха на Заарските липи ,
ала внимавайте ,поемайте на малки дози ,
защото вместо чая,нещо друго ще кипи .

:-({|=
НЯМА ПРОБЛЕМ

Да смъркаш дъх на Казанлъшки рози ,
да паднеш от полъха на Заарските липи ,
ала внимавайте ,поемайте на малки дози ,
защото вместо чая,нещо друго ще кипи .

:-({|=
Ето един ПАПАРАК в действие .

Добре се забавлявахме на НАЦИОНАЛНАТА . :lol: :roll:
Ето един ПАПАРАК в действие .

Добре се забавлявахме на НАЦИОНАЛНАТА . :lol: :roll:
Днес си мечтаех , да посетя любимото павилионче ... Big Grin Big Grin Big Grin
Днес си мечтаех , да посетя любимото павилионче ... Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10