Волво Клуб - България

Full Version: Казанлъшки рози под Старозагорските липи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
аз съм на чрд в сопот, но ми казаха, че и там имало язовир :wink: Smile
gadnia_metal Wrote:аз съм на чрд в сопот, но ми казаха, че и там имало язовир :wink: Smile

След като си на Чужд Рожден Ден,може ли да дойдем и ние.Обещаваме да не слушаме много рок и да не пием много бира. Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:
gadnia_metal Wrote:аз съм на чрд в сопот, но ми казаха, че и там имало язовир :wink: Smile

След като си на Чужд Рожден Ден,може ли да дойдем и ние.Обещаваме да не слушаме много рок и да не пием много бира. Big Grin Big Grin Big Grin

тц, с такива обещания не става, рожденникът каза ще пием до смърт Big Grin
ако идвате ще се наливате с бири до откат и ще си махнете главите от жици
Едно последно преброяване на желаещите за Копринка за 28.08, че време не остана. :roll:
Изглежда май ще пропусна....
За съжаление няма да дойда. Няма да съм в Казанлък от 27.08 до 29.08. Ако мога ще прескоча в неделята да проверя има ли останали рибари
И при мен изгледите са да пропусна...
При това положение търсим друга дата.А Кавалера може да го заведа на Тюленово при делфините.
И какво да ги правя тея делфини - нито бира пият, нито за мезе стават Big Grin
Ако излезе ново предложение за среща съм насреща.

п.п. и като обикаляте по морето, ако намерите път към Варна звънкайте за по бира, две.
До 05.09 сме на море. Следващия уикенд/11-12.09/ е планинско Шипка, на което съм от страната на организаторите и няма как да не отида-в тази връзка, който иска може да дойде, никого не сме върнали още :wink: Big Grin
След това съм свободен Big Grin .
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10