Волво Клуб - България

Full Version: Казанлъшки рози под Старозагорските липи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ето една тема, която токущо намери своя кръстник в лицето на кой? Не е трудно да се досетите Big Grin Кангалов измисли името а сега е ваш ред клон Казънлък и клон Стара Загора! Ако речете ще разделиме и темите за всеки по една.
Ето една тема, която токущо намери своя кръстник в лицето на кой? Не е трудно да се досетите Big Grin Кангалов измисли името а сега е ваш ред клон Казънлък и клон Стара Загора! Ако речете ще разделиме и темите за всеки по една.
АМИ ДА ,ЕДНА ТЕМА ЗА КАНГАЛОВ И ОЩЕ ЕДНА ЗА ОСТАНАЛИТЕ .

:druid: :weedman:
АМИ ДА ,ЕДНА ТЕМА ЗА КАНГАЛОВ И ОЩЕ ЕДНА ЗА ОСТАНАЛИТЕ .

:druid: :weedman:
ТА ТАКИВА МИТИ РАБОТИ .

НЕКА КОЛЕЖКАТА С ГОЛЕМИЯ ОБЕКТИВ ПОНЕ ТУК ДА МЕ ОТМЕНИ .. Big Grin Big Grin Big Grin

Че да не се мъча с тези малки снимки.

А ЗНАМЕНОСЕЦА ДА ВЗЕМЕ И ДА СМЕНИ ДРЪЖКАТА И ДА СЕ ЗАХВАЩА МЪЖКАТА ,както се пееше в една народна песен на Руслан Мъйнов .

:rock: :weedman: :rock:
ТА ТАКИВА МИТИ РАБОТИ .

НЕКА КОЛЕЖКАТА С ГОЛЕМИЯ ОБЕКТИВ ПОНЕ ТУК ДА МЕ ОТМЕНИ .. Big Grin Big Grin Big Grin

Че да не се мъча с тези малки снимки.

А ЗНАМЕНОСЕЦА ДА ВЗЕМЕ И ДА СМЕНИ ДРЪЖКАТА И ДА СЕ ЗАХВАЩА МЪЖКАТА ,както се пееше в една народна песен на Руслан Мъйнов .

:rock: :weedman: :rock:
ВИНАГИ ЗАЕДНО ::beer:: :wav:

Аз вчера мислех да пускам тема

"Казанлъшки рози и бодли" :lol:
ВИНАГИ ЗАЕДНО ::beer:: :wav:

Аз вчера мислех да пускам тема

"Казанлъшки рози и бодли" :lol:
Дръжката смених тази на снимката е Пловдивска дръшка.Наща сега е от кепа за риболов на жената и я сложих на знамето щото иначе ми посяга като неслушам. Big Grin
Дръжката смених тази на снимката е Пловдивска дръшка.Наща сега е от кепа за риболов на жената и я сложих на знамето щото иначе ми посяга като неслушам. Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10