Волво Клуб - България

Full Version: Уредих се ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Както сте забелязали от известно време(3-4 месеца, откакто го има Smile ) се подвизавам в този форум макар и да не съм собственик на VOLVO. Днес това се промени. Smile

Вече съм горд собственик на Volvo S40 1.9 TDI (90 коня) 1997-ма година. \Big Grin/ Все още колата е в Австрия, но до 2 седмици я чакам да дойде! Очаквам препоръки и мнения.

P.S. хамлет, ти ли имаше такова?!?!?
Vermax Wrote:Както сте забелязали от известно време(3-4 месеца, откакто го има Smile ) се подвизавам в този форум макар и да не съм собственик на VOLVO. Днес това се промени. Smile

Вече съм горд собственик на Volvo S40 1.9 TDI (90 коня) 1997-ма година. \Big Grin/ Все още колата е в Австрия, но до 2 седмици я чакам да дойде!

Честито!!! Пожелавам ти безаварийно ползване
браво и честито
безпроблемно и безаварийно каране
със здраве да си я ползваш
Честито! Безавариино!
Препоръка: "Освежи я дето се вика :lol: " По двигателя не мога да ти дам препоръка аз от дизел разбирам, колкото магарето от тромпет Big Grin Big Grin Big Grin
честито да си я караш със здраве и нииикакви проблеми
препоръка освен да я прегледа добре майстор за дефекти и да смениш консумативите и ангренажа ( ако не се знае кога е сменяван ) друго не се сещам
Vermax Wrote:P.S. хамлет, ти ли имаше такова?!?!?

Ами мойто е подобно не точно този двигател (1.9Д 95 к.с.) но и този е добър (бе Волво какво повече да кажеш :lol: ) . И също е от Австрия дано си попаднал на пазено че тук много чужденци има и те е**ват майката на всичко ;о)

Честито и да си я караш със здраве и без проблеми!
Честито и от мен! А,......какъв цвят е Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin типично женски въпрос. Извинявай Мишел, но не можах да се въздържа. Всяка жена пита първо за цвета Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Mishell Wrote:Честито и от мен! А,......какъв цвят е Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

ми като ми се обадиха да ми кажат за офертата моя човек почна да ми го описва .... и накрая вика "...ама е бяло на цвят". Е какво като е бяло си мисля. Цвета няма никакво значение ...


П.С. Май си нямахте бяло във форума а? :wink:
gadnia_metal Wrote:Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin типично женски въпрос. Извинявай Мишел, но не можах да се въздържа. Всяка жена пита първо за цвета Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Знаех си, че ще се вържете, затова го написах Big Grin Big Grin Big Grin . Ей, извинете, ама на кука от кран се хващате Big Grin забавноSmile))
Ами да цветът наистиня няма значение, размерът същоBig Grin А колкото е по-голям толкова по- няма значениеSmile))
Само по често ще го миешWink.... Volvoto, де, нали е бялоBig Grin
Pages: 1 2 3