Волво Клуб - България

Full Version: Volvo S40 vs Audi A4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте колеги смятам да си купувам Volvo S40 2.0 16v или Audi A4 1.8 20v. Искам да подчертая, че задължително ще поставя метанова уретба. Ще ми е от полза ако разбера как Volvo-то понася метана и горе долу как са цените по ходовата част? Смятам, че тук ще разбера защо трябва да избера Volvo-то. Благодаря ви предварително
Здравейте колеги смятам да си купувам Volvo S40 2.0 16v или Audi A4 1.8 20v. Искам да подчертая, че задължително ще поставя метанова уретба. Ще ми е от полза ако разбера как Volvo-то понася метана и горе долу как са цените по ходовата част? Смятам, че тук ще разбера защо трябва да избера Volvo-то. Благодаря ви предварително
Моето Волво е В 70 с метан - не е метанов инжекцион обикновен.
Купих го с монтиран метан-мисля че единственно задните пружини са сменени с по-дебели зщото бутилкта тежи 100 кила.
По ходовата част немога да кажа какви са цените защото не съм сменял нищо- 20 хил.км.
Знам че предния носач с шарнир е около 180 лева.
Колата е малко по-бавна на метан,но цената е несравнима с другите горива.
Иначе няма ядове-важно е да се сменят консумативите навреме.
Моето Волво е В 70 с метан - не е метанов инжекцион обикновен.
Купих го с монтиран метан-мисля че единственно задните пружини са сменени с по-дебели зщото бутилкта тежи 100 кила.
По ходовата част немога да кажа какви са цените защото не съм сменял нищо- 20 хил.км.
Знам че предния носач с шарнир е около 180 лева.
Колата е малко по-бавна на метан,но цената е несравнима с другите горива.
Иначе няма ядове-важно е да се сменят консумативите навреме.
Категорично на АУДИ-то са по-скъпи частите
Категорично на АУДИ-то са по-скъпи частите
Въздушен филтър 12-15 лева свещи в мотопфое 58 лева 5 броя оригинли.
Въздушен филтър 12-15 лева свещи в мотопфое 58 лева 5 броя оригинли.
Благодаря ви за мненията колеги, аз днес се разходих по магазините и също останах доволен от цените.
Благодаря ви за мненията колеги, аз днес се разходих по магазините и също останах доволен от цените.
Pages: 1 2 3 4 5