Волво Клуб - България

Full Version: Още едно V40 в Пловдив.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте на всички ! От доста време чета този форум и да си призная...... УБЕДИХТЕ МЕ !
Харесах си едно бижу и си го взех. Сега тепърва има да да задавам някои въпроси, но всичко с времето си. Нека да отмине еуфорията.
Форума е страхотен. Пожелавам на всички ви успех.
Здравейте на всички ! От доста време чета този форум и да си призная...... УБЕДИХТЕ МЕ !
Харесах си едно бижу и си го взех. Сега тепърва има да да задавам някои въпроси, но всичко с времето си. Нека да отмине еуфорията.
Форума е страхотен. Пожелавам на всички ви успех.
Честито!
Със здраве да си го караш и да те слуша!
Дай малко снимки да задоволиш любопитните Smile
Поздрави!
Честито!
Със здраве да си го караш и да те слуша!
Дай малко снимки да задоволиш любопитните Smile
Поздрави!
angelshterev Wrote:Здравейте на всички ! От доста време чета този форум и да си призная...... УБЕДИХТЕ МЕ !
Харесах си едно бижу и си го взех. Сега тепърва има да да задавам някои въпроси, но всичко с времето си. Нека да отмине еуфорията.
Форума е страхотен. Пожелавам на всички ви успех.

Ха добре дошъл при нас, честита придобивка и безаварийно шофиране!Big Grin
Ела на срещата ни в неделя да се запознаем - ще е тази неделя 18 май, от 13:30 ч в ресторант "СТРАНОПРИЕМНИЦАТА" (между БАУМАКС и ВСИ)
angelshterev Wrote:Здравейте на всички ! От доста време чета този форум и да си призная...... УБЕДИХТЕ МЕ !
Харесах си едно бижу и си го взех. Сега тепърва има да да задавам някои въпроси, но всичко с времето си. Нека да отмине еуфорията.
Форума е страхотен. Пожелавам на всички ви успех.

Ха добре дошъл при нас, честита придобивка и безаварийно шофиране!Big Grin
Ела на срещата ни в неделя да се запознаем - ще е тази неделя 18 май, от 13:30 ч в ресторант "СТРАНОПРИЕМНИЦАТА" (между БАУМАКС и ВСИ)
За любопитните- ето и снимки:
За любопитните- ето и снимки:
Здрасти:-) Какво стана? "Води' " ли я на преглед вече?Похвали се с резултатите, ако си бил...
Здрасти:-) Какво стана? "Води' " ли я на преглед вече?Похвали се с резултатите, ако си бил...
Pages: 1 2