Волво Клуб - България

Full Version: Въпросче за едни дреболийки
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
виж в продава, наскоро се появиха бая 4хх
виж в продава, наскоро се появиха бая 4хх
На околовръсното има една морга близо до бизнеспарка-там има една разковачена 4-ка
На околовръсното има една морга близо до бизнеспарка-там има една разковачена 4-ка
Magnus Wrote:Знам за една морга само за Волво.Ако продължиш след италиянеца направо посока стадион Славия на третия светофар в ляво, около километър след него отдясно.Ул. Любляна, преди Вишоградска
Е мерси много това е близо до мен ще ида да проверя.
Magnus Wrote:Знам за една морга само за Волво.Ако продължиш след италиянеца направо посока стадион Славия на третия светофар в ляво, около километър след него отдясно.Ул. Любляна, преди Вишоградска
Е мерси много това е близо до мен ще ида да проверя.
Отидох и тоя ми вика 20 лева за 2 видя ми се скъпо и не взех а пластмасата не я продаваше.
Отидох и тоя ми вика 20 лева за 2 видя ми се скъпо и не взех а пластмасата не я продаваше.
Magnus Wrote:Знам за една морга само за Волво.Ако продължиш след италиянеца направо посока стадион Славия на третия светофар в ляво, около километър след него отдясно.Ул. Любляна, преди Вишоградска

Вишоградска? BGmaps-а не го възприема :?
Magnus Wrote:Знам за една морга само за Волво.Ако продължиш след италиянеца направо посока стадион Славия на третия светофар в ляво, около километър след него отдясно.Ул. Любляна, преди Вишоградска

Вишоградска? BGmaps-а не го възприема :?
Pages: 1 2 3