Волво Клуб - България

Full Version: ДАЙТЕ СЪВЕТ!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Yважаеми колеги, нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително. От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено, ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва, че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла. Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - УЖАС! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?
Yважаеми колеги, нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително. От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено, ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва, че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла. Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - УЖАС! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?
колега незнам за тампоните и амортесьорите но за гаджете е притеснително :|
колега незнам за тампоните и амортесьорите но за гаджете е притеснително :|
ако имаш възможност не се чуди, а сменяи всичко тампони, амортисьори, гадже
ако имаш възможност не се чуди, а сменяи всичко тампони, амортисьори, гадже
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cavalera Wrote:ако имаш възможност не се чуди, а сменяи всичко тампони, амортисьори, гадже

И ако може ги вземи нови, да не са втора употреба Big Grin
Cavalera Wrote:ако имаш възможност не се чуди, а сменяи всичко тампони, амортисьори, гадже

И ако може ги вземи нови, да не са втора употреба Big Grin
Pages: 1 2 3