Волво Клуб - България

Full Version: ВАЖНО!!! Срещи във Враца !!!!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Колеги от скоро се регистрирах в Форума на Volvo,но като чета по Постовете оставам с впечатлението че има доста притежатели на Volvo в Враца Smile
Мойто предложение е да си организираме едни срещи които примерно да се провеждат всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца :wink:
Мисля че ще е доста полезно да се събираме от време на времв и да обменяме опит и познания които на никой не са му излишни Smile
Очаква мнения от ваша страна за идеята и разбирасе ако има желаещи за мястото на което можем да провеждаме такива срещи Smile
Колеги от скоро се регистрирах в Форума на Volvo,но като чета по Постовете оставам с впечатлението че има доста притежатели на Volvo в Враца Smile
Мойто предложение е да си организираме едни срещи които примерно да се провеждат всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца :wink:
Мисля че ще е доста полезно да се събираме от време на времв и да обменяме опит и познания които на никой не са му излишни Smile
Очаква мнения от ваша страна за идеята и разбирасе ако има желаещи за мястото на което можем да провеждаме такива срещи Smile
Ами действайте ,отдавна не съм ходил по този край .
Ами действайте ,отдавна не съм ходил по този край .
Е те така се почва Smile
Успех и дайте снимки после да зяпаме Wink
Е те така се почва Smile
Успех и дайте снимки после да зяпаме Wink
Айде, много се мотате по тоя край ... ей!

Има по единично много сериозни не само фенове, но и членове на клуба...
ИЗЕКС отдавна се ядосва:
"Тея музовири не щат да се организират" ... :wink:
Не е така /го успокояваме/ - я виж каква търговия се върти по вашия край от Враца ... Монтана та и нагоре - време е да я институционализираме тая Северо-Западна България, пък и Северна-централна, защото в Плевен, Ловеч и т.н. ... шматкат се!

Изпреварете ги, с Вас сме!
Успех!
Айде, много се мотате по тоя край ... ей!

Има по единично много сериозни не само фенове, но и членове на клуба...
ИЗЕКС отдавна се ядосва:
"Тея музовири не щат да се организират" ... :wink:
Не е така /го успокояваме/ - я виж каква търговия се върти по вашия край от Враца ... Монтана та и нагоре - време е да я институционализираме тая Северо-Западна България, пък и Северна-централна, защото в Плевен, Ловеч и т.н. ... шматкат се!

Изпреварете ги, с Вас сме!
Успех!
Мерси за подкрепата :wink:
Мисля направо да предложа вариант за срещата и да събирам мнения и желаещи :rr:
Моето предложение към всички които искат и имат вазможност да дойдът е срещата да се състои на 22/06/2008 (Неделя) пред ресторант "Лозница"(Намира се на околовръстният път за Оряхово който минава покрай язовира) в 17:00 часът!
Ще се запознаем (които не се познаваме) и ще седнем да хапнем и пийнем по нещо като същевременно 6те си полафим и ще пообменим опит Big Grin
НО БЕЗ АЛКОХОЛ!!! Big Grin Книжките са ни скъпи :lol:
Ще се радвам ако има желаещи и други предложения Smile
Мерси за подкрепата :wink:
Мисля направо да предложа вариант за срещата и да събирам мнения и желаещи :rr:
Моето предложение към всички които искат и имат вазможност да дойдът е срещата да се състои на 22/06/2008 (Неделя) пред ресторант "Лозница"(Намира се на околовръстният път за Оряхово който минава покрай язовира) в 17:00 часът!
Ще се запознаем (които не се познаваме) и ще седнем да хапнем и пийнем по нещо като същевременно 6те си полафим и ще пообменим опит Big Grin
НО БЕЗ АЛКОХОЛ!!! Big Grin Книжките са ни скъпи :lol:
Ще се радвам ако има желаещи и други предложения Smile
Pages: 1 2 3 4 5