Волво Клуб - България

Full Version: Фарове за 240-ка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Пичове много го закъсах с фаровете на мойта 240-ка. Ем светят като кандило на силен вятър, ем единият бие у въздуха, а другия в асфалта. Дайте идея къде може да се оправят, а ако не къде и за колко мога да намеря свестни такива, защото иначе не мога да изляза извън града по нощите. :oops:
Пичове много го закъсах с фаровете на мойта 240-ка. Ем светят като кандило на силен вятър, ем единият бие у въздуха, а другия в асфалта. Дайте идея къде може да се оправят, а ако не къде и за колко мога да намеря свестни такива, защото иначе не мога да изляза извън града по нощите. :oops:
Te mai vsi4ki 240 ki sa tai i moita e tai ami i sloji edni halogeni i 6te se opravi
iliq Wrote:Te mai vsi4ki 240 ki sa tai i moita e tai ami i sloji edni halogeni i 6te se opravi

Дай идея нещо цени, монтаж,модели ала бала и къде може да ми ги трампят, че така не си е работа...
Здравеи колега преди 4 години си реставрирах моите фарове ще ти кажа какво да направиш
1 сваляш фара той се държи на три гаики от задната страна
2 махаш стъклото то се държи на няколко щипки които се махат лесно с отверка
3 виждаш в какво състояние е рефлектора и ако е в добро го измиваш със спирт
4 като си го отворил можеш и да погледнеш механизмите за реголиране, даги поистиш иле реставрираш
5 измиваш и съклото и го злобяваш
6 слагаш си хубави крушки ама наистина хубави
7 след това ги реголираш след като си оправил механизмите
ако след това пак не си доволен от резултата или рефлектота за нищо не става
маажеш да помислиш по въпроса дали да не сложиш други рефлектори вътре във фаровете
понеже фарара е доста голям няма да ти е трудно да пъхнеш рефлектор от друга кола
при мен се получи доста добре само с измиване и хубави крушки 90/100 NARVA
успех с начинанието Big Grin
Здравеи колега преди 4 години си реставрирах моите фарове ще ти кажа какво да направиш
1 сваляш фара той се държи на три гаики от задната страна
2 махаш стъклото то се държи на няколко щипки които се махат лесно с отверка
3 виждаш в какво състояние е рефлектора и ако е в добро го измиваш със спирт
4 като си го отворил можеш и да погледнеш механизмите за реголиране, даги поистиш иле реставрираш
5 измиваш и съклото и го злобяваш
6 слагаш си хубави крушки ама наистина хубави
7 след това ги реголираш след като си оправил механизмите
ако след това пак не си доволен от резултата или рефлектота за нищо не става
маажеш да помислиш по въпроса дали да не сложиш други рефлектори вътре във фаровете
понеже фарара е доста голям няма да ти е трудно да пъхнеш рефлектор от друга кола
при мен се получи доста добре само с измиване и хубави крушки 90/100 NARVA
успех с начинанието Big Grin
Значи днес се заех най-после ама викам дай да почна от мигачите....иии пълен трагикомикс!!! Десния ми мигач явно е сменян с някакво тотално менто дето рефлекторната му част е нещо като станиол от шоколад Кума Лиса и изглежда като правено в часа по трудово!!! :gib: Явно и той ще трябва да се сменя изцяло, мамка му. И тъкмо се насочих към фаровер...и заваля! :chain: Немам си късмет и това си е... :twisted:
Ето тук мохеш да си вземеш мигачи
<!-- m --><a class="postlink" href="http://scantechltd.com/index.php?m=321&latter=13&f=&lang=1" onclick="window.open(this.href);return false;">http://scantechltd.com/index.php?m=321& ... &f=&lang=1</a><!-- m -->
Успех Smile
Леле неска ми се еба бойната слава докато ги смъкна тия фарове. То верно само три болта, ама сигурно не бяха сваляни как е слязла от конвеера. И клеясали до безоразие. Пръснах ги там...то верно че се оказа че и правилния инструмент нямам ама как да е. И после тия скоби! Абе тва шведите много си падат по скоби.Ама преди тях има две пластмасови като държачи които и те трябва да се махнат. Как и да е стиганахме до момента на истината и се отвори следната грозна картинка:
[Image: 012064702.jpg]
И аз очаквам тва да светне. По-скоро гз на некоя магистралка на месечина ще светне по-силно. Тъъъъъъъъъъ давайте идея за оправия или от някъде някоя морга да си сваля целите фарове барабар с мигачите и да се минава на следващта "болка' :bounce: :puke:
Ето тук можеш да си поръчаш направо нови рефлектори и ще светне като ден Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com/product_info.php?products_id=5332" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.partsforvolvosonline.com/pro ... ts_id=5332</a><!-- m -->
Успех .
Pages: 1 2 3 4 5 6