Волво Клуб - България

Full Version: Варна 6-ти юли - часът и мястото са известни
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
tyk li si ?
tyk li si ?
Orlin Zlatev Wrote:Аз огледалото съм го запазил за теб - стои до вратата в къщи и винаги като влизам и излизам ми напомня за кого е предназначено! Smile Твое е и само чака да го взема като идвам на срещата /надявам се поне на тази да мога да дойда!!! Smile /

Ха браво, от мене черпенето като дойдеш :lol: :lol: :lol:
Orlin Zlatev Wrote:Аз огледалото съм го запазил за теб - стои до вратата в къщи и винаги като влизам и излизам ми напомня за кого е предназначено! Smile Твое е и само чака да го взема като идвам на срещата /надявам се поне на тази да мога да дойда!!! Smile /

Ха браво, от мене черпенето като дойдеш :lol: :lol: :lol:
ico850 Wrote:Хайде народе, този месец на мен се падна честа да обява поредната Варненска среща :lol: :lol: :lol:

Там сме и ние .

Да добавя,че по традиция ,който пуска темата ,той урежда кръчмата и бакшиша на сервитьорите . Big Grin Big Grin Big Grin
ico850 Wrote:Хайде народе, този месец на мен се падна честа да обява поредната Варненска среща :lol: :lol: :lol:

Там сме и ние .

Да добавя,че по традиция ,който пуска темата ,той урежда кръчмата и бакшиша на сервитьорите . Big Grin Big Grin Big Grin
Ехо ,къде забягнахте,или само части са Ви в главата.
Ехо ,къде забягнахте,или само части са Ви в главата.
Обявявам I, II, III или IV не знам кой е вече поред Кръстоносен поход за започнал!

Фаза едно - Който идва от Варна, ще го чакаме в засада при стадиона.

Чан-джун тука, каквото дойде, ма се ще е гот!

Фаза две - целокупно се изсипваме в Каварна спали-недоспали. И си отрезваме главите от кеф и пр.

Който оцелее - пред или ако е изкуфял - във Терапията.
Обявявам I, II, III или IV не знам кой е вече поред Кръстоносен поход за започнал!

Фаза едно - Който идва от Варна, ще го чакаме в засада при стадиона.

Чан-джун тука, каквото дойде, ма се ще е гот!

Фаза две - целокупно се изсипваме в Каварна спали-недоспали. И си отрезваме главите от кеф и пр.

Който оцелее - пред или ако е изкуфял - във Терапията.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9