Волво Клуб - България

Full Version: Айде дайте снимки.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Айдееее искаме снимки :-)

Ако някой не може да качи снимки нека ги драсне на едно ЦД и аз ще ги кача на някой от фрее сървърите в БГ или мога да ги пусна като торент ако искате, но да ги качим.
Снимки-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и Big Grin
аз разполагам с 2 снимки от телефона, съжелявам за качеството :oops:
номер 2
Направил съм ви категория за снимките в албума с дата-та на срещата.
Ух язък, мойто дръгел го няма на снимките :-)
S0me0ne е качил снимките, можете да ги намерите тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/album_...p?cat_id=6
Вярвам че това не са всичките снимки от срещата така че ако някой има някакви нека спокойно качва там. Някой спомена че са снимани и клипчета... особено ме интересува дали има нещо от нашата "надпревара" с Ефри

Мишо, мисля че доста хора не знят къде да намерят така неречния "албум" може би не е лошо да се сложи някакъв директен линк тук във форума към него... да кажем може да се сложи до "галерия"-та или ако галерята се махне, да остане само "албум"-а...
Като се разприказвахме то трябва да имаме и няколко снимки на нас пред колите.Той Петър(Volvo 440) ни снима с неговия апарат,само трябва да качи снимките.
Ace Wrote:S0me0ne е качил снимките, можете да ги намерите тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/album_...p?cat_id=6
Вярвам че това не са всичките снимки от срещата така че ако някой има някакви нека спокойно качва там. Някой спомена че са снимани и клипчета... особено ме интересува дали има нещо от нашата "надпревара" с Ефри

Мишо, мисля че доста хора не знят къде да намерят така неречния "албум" може би не е лошо да се сложи някакъв директен линк тук във форума към него... да кажем може да се сложи до "галерия"-та или ако галерята се махне, да остане само "албум"-а...

В момента правим опити да преминем изцяло към албум-а. Идеята е, че се работи значително по-лесно, но отнема повече време. Така или иначе като идея не е зле. Засега оставаме на този вариант. Горе пише "Галерия" и линкът сочи към албума - обновения вариант. На началната страница линкът също е сменен. Сега остава всичките темплейти да се доизкусуряват... ама това с времето ще стане ми се струва.

П.П. тази тема отива в архива....