Волво Клуб - България

Full Version: Магазин за части нови и втора употреба - Жоро.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Г.Терзиев, регистрирай се, че да мож да ти пращаме бележки за чаркове за да не занимаваме хората с личните си проблеми.
Ама първо тук да те попитам, имаш ли в наличност механизъм за ел. стъкла на 460 от страната на шофьора? Значи на моето въжето проряза една пластмаса и върви тежко, закрепил съм го някак ама все си мисля, че зацепи а хич не ми се занимава да го ремонтирам. Ако имаш такова без моторче ще е най-добре.
[Image: p131_1.gif]

... и дали ти се намира някакво уплатнение за стъклото на шуфйорската врата, и дали имаш (от някой чупен фар) по-голямата врътка за регулиране на фара.

GТ1

MichaelLeRoi Wrote:Г.Терзиев, регистрирай се, че да мож да ти пращаме бележки за чаркове за да не занимаваме хората с личните си проблеми.
Ама първо тук да те попитам, имаш ли в наличност механизъм за ел. стъкла на 460 от страната на шофьора?

Здравей.
Първо да ти отговоря: имам неразглобени врати за В 440-460 с ел.задвижване - така че не е проблем да ти сваля оттам мезанизма за стъклото. За уплътнението - не разбрах кое точно имаш предвид.
За счупен фар- май нямам. Но от някой здрав ще вида какво мога да изкопча.
И второ - прав си, май е време да се регистрирам.
да те питам имаш ли бензинова помпа за 460 1.6 дв и колко е 2-ра ръка???? така орентировачно да ми кажеш цени 2-ра и 1-ва ръка thx предварително






GТ1 Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Г.Терзиев, регистрирай се, че да мож да ти пращаме бележки за чаркове за да не занимаваме хората с личните си проблеми.
Ама първо тук да те попитам, имаш ли в наличност механизъм за ел. стъкла на 460 от страната на шофьора?

Здравей.
Първо да ти отговоря: имам неразглобени врати за В 440-460 с ел.задвижване - така че не е проблем да ти сваля оттам мезанизма за стъклото. За уплътнението - не разбрах кое точно имаш предвид.
За счупен фар- май нямам. Но от някой здрав ще вида какво мога да изкопча.
И второ - прав си, май е време да се регистрирам.

Guest

Здравеите, колеги Волвали!
Вече съм регистриран член на вашия клуб, което за мен е голямо удоволствие.
Няма да Ви казвам по колко часове дневно прекарвам в сайта Ви.
То направо си е живо изкушение да не надникне тук човек!
А влезне ли веднъж - излизането е много трудно.
Радвам се, че имам тази възможност да поемам информация оттук. Информация от всякъкво естество и най-важно - безкрайно интересна.
Изказвам своята благодарност на СТОЯНЧО ЗЪБЧЕВ за това че ме "подмами' да дойда на срещата Ви, на УНИКАТА че качи информация за мен и магазина ми, на ДУМФРИЙ за това, че ми "подля вода" за срещата и с тази него рециклирана рейка...
И на ред други ВОЛВАРИ, без които нямаше да открия клуба Ви.
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Г.Терзиев
а чаркалъци по климатика намират ли ти се. Търся датчик за налягане за 850. намира се отпред зад десния фар, до входа, през който се зарежда климатика

GT1

а чаркалъци по климатика намират ли ти се. Търся датчик за налягане за 850. намира се отпред зад десния фар, до входа, през който се зарежда климатика
_________________
Не, за климатици имам твърде малко неща- радиатори, някой и друг компресор, ремъчни шайби и малко дреболии. От електрониката не сме сваляли почти нищо при разглобяване на колите, за жалост. Sad
A пишеш че имаш задна щанга за волво 440. Това тази стабилизиращата ли е от купето към моста?
Пъво - добре дошъл на Жоро и благодарим за хубавите думи. Надявам се престоя ти тук да е интересен и ползвотворен.
много удобно беше това, че прати списък с наличности и цени, аз съм доста зает и такова нещо много ме улеснява. За съжаление не видях да имаш нищо за 850-ки - така ли е в действителност?
Търсил съм два, три пъти разни неща за моята по моргите но чуят ли 850-ка - направо ми обръщат гръб (което е вбесяващо поведение м/у другото) но за културата на общуване на нашите "търговци" в друга тема.

GT1

Отговор на питане от колеги:
Шуберт, не съм споменавал никъде за стаб.щанга отзад на купето за 440-460. И я нямам. Тя е с много особен статут Sad - при демонтиране почти на 99% се къса тампона ( втулката му остава като заварена за болта) което я прави негодна. Или след сваляне трябва да се запресова нов тампон.
Никсън, прав си - никъде в ценовата листа не съм споменал нещо за 850. И това е факт, за жалост. Досега не ми е попадало такова волво за разглобяване. И знаеш ли защо? Защото е МНОГО ЗДРАВО!
Сериозно - в Холандия и Германия колите с лек удар ги правят, а тези с тежък ги продават СКЪПО. Не си струва да се купува.
Което не означава, че не мога да набавя или намеря частите.
Това е засега.

GT1

Здравейте, колеги.
Както обещах преди около час и нещо, закачам тук ценова листа за нови части на по-популярните марки коли, карани в БГ. Листата е в многократно намален вид (тук са около 1900 артикула). Касае най- вече външните части: тенекии, брони, фарове и т.н.
Цените са крайни - за клиенти. Но не съвсем... :oops:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11