Волво Клуб - България

Full Version: сервиз за разход на гориво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
в понеделник 13,10 отивам в карлово на сервиз /най накрая намерих човека/ и после ще пиша какво е положението.
в понеделник 13,10 отивам в карлово на сервиз /най накрая намерих човека/ и после ще пиша какво е положението.
Здрасти,
Аз да те питам оправи ли се проблема и от какво беше.
Че моето В40 го има същия проблем да знам какво да правя.
Мерси предварително
Колега пробвай като смениш въздушния филтър.<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=8423" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=8423</a><!-- l -->
Може да не вярваш, но е така. 02/984 23 37 МП - авточасти.Успех!
.
и аз имам проблем с разхода на гориво.В града ми дава около 10-11/100 което е ужасно висок разход при условие че колата е с команрейл двигател 115к.с. На какво може да се дължи това.
зависи от кой град си,
пробвай я извън града с нормална скорост да видиш как е и тогава предприемай каквото и да е
Колеги,и аз имам същия проблем с разхода.Дава ми около 9-9,5 разход на 100 км извънградско.Освен това нещо няма динамика.Като я настъпя,ужким има турбо,а не изтегля бързо.Ходих при Радо в Пловдив,погледна я и каза,че центровката е добре.Иначе колата си палеше без проблем през студените дни зимата,не харчи масло и работи тихо двигателя.Възможно ли е да има някакво несъответствие между купе и двигателя Рено 1,9 ТД ?Иначе много си я харесвам количката,но този разход много ме дразни.
в Пловдив незнам да има майстор Дизелджия, аз ходя в Карлово , човека е бог. Разхода ти е висок найстина, ако решиш ще ти дам координати на човека.
Pages: 1 2