Волво Клуб - България

Full Version: За изчезналата лирика ....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Забърсването на темата ,бе по моя молба и нямате право , да обвинявате никого освен самия мен .

Разстроих много нежни души и дори получих персонални заплахи.

Страхлив съм и няма нищо лошо във това. Big Grin Big Grin Big Grin Confusedhock:

ПП: само да се опита някой , да върне темата.Та да видите какъв страх ще падне . :lol: :lol: :lol:

Не искам и да тровя повече хората със моето поведение или моите лирични туристически отклонения.

Надявам се никого да не съм засегнал .

Поздрави от нашето семейство и приятели .

Радвам се ,че се запознах със достойни и велики хора в този клуб.

И ако някой се опита да открадне лепенката,дето Емили Ми я подари,дори на новата кола ще го влача от Варна до Стара загора и обратно.Запазвам символите във името на общото благо.
Забърсването на темата ,бе по моя молба и нямате право , да обвинявате никого освен самия мен .

Разстроих много нежни души и дори получих персонални заплахи.

Страхлив съм и няма нищо лошо във това. Big Grin Big Grin Big Grin Confusedhock:

ПП: само да се опита някой , да върне темата.Та да видите какъв страх ще падне . :lol: :lol: :lol:

Не искам и да тровя повече хората със моето поведение или моите лирични туристически отклонения.

Надявам се никого да не съм засегнал .

Поздрави от нашето семейство и приятели .

Радвам се ,че се запознах със достойни и велики хора в този клуб.

И ако някой се опита да открадне лепенката,дето Емили Ми я подари,дори на новата кола ще го влача от Варна до Стара загора и обратно.Запазвам символите във името на общото благо.
абе аз се чудя от де идва тоя страх............пък то било ..... :lol: от ваща махла!
предлагам да очередим "клуб срахопъзльо "обаче тоя път и аз искам да съм в УС :|
абе аз се чудя от де идва тоя страх............пък то било ..... :lol: от ваща махла!
предлагам да очередим "клуб срахопъзльо "обаче тоя път и аз искам да съм в УС :|
А ако друг почне лирична тема, ще се включиш ли? Big Grin
А ако друг почне лирична тема, ще се включиш ли? Big Grin
tonyfireman Wrote:А ако друг почне лирична тема, ще се включиш ли? Big Grin
ще помагам и напътствам от страни Big Grin Big Grin Big Grin

А това е за финал на жвота ми във форума .
tonyfireman Wrote:А ако друг почне лирична тема, ще се включиш ли? Big Grin
ще помагам и напътствам от страни Big Grin Big Grin Big Grin

А това е за финал на жвота ми във форума .
Жалко за темата, лично на мен много ми харесваше и я следях с интерес Sad
Жалко за темата, лично на мен много ми харесваше и я следях с интерес Sad
Pages: 1 2