Волво Клуб - България

Full Version: Няколко питания за 960
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Имам 960 93-а 2.4 тд и ме интересува дали трябва да натискам съединителя когато натискам бутона за така наречената пета скорост
и втория ми въпрос е счупи ми се бутончето за люка и никъде немога да намеря
дай те ми съвет
Имам 960 93-а 2.4 тд и ме интересува дали трябва да натискам съединителя когато натискам бутона за така наречената пета скорост
и втория ми въпрос е счупи ми се бутончето за люка и никъде немога да намеря
дай те ми съвет
Мисля,че ключът от нощната лампа ,дето не я ползваш ще свърши работа,остава само да го паснем на таблото по КиП джийски и готово . Big Grin Big Grin Big Grin
Мисля,че ключът от нощната лампа ,дето не я ползваш ще свърши работа,остава само да го паснем на таблото по КиП джийски и готово . Big Grin Big Grin Big Grin
:roll: хех то това хубаво и на мен ми дойде на им ама се зачудих къде да сложа id-тата и къде да наместа контролерите и апаратурата пък и доста проводник със сечение 1мм ще иде па канали и капаци уффф
невольоооооооо
във моето волво кип автоматика ще киприм
кангалов ти незнаеш ли нещо за тая скоростна кутия
че вчера ми вкараха мухата че трябвало винаги да се ползва съединител
е тогава какъв е смисъла от бутона
:roll: хех то това хубаво и на мен ми дойде на им ама се зачудих къде да сложа id-тата и къде да наместа контролерите и апаратурата пък и доста проводник със сечение 1мм ще иде па канали и капаци уффф
невольоооооооо
във моето волво кип автоматика ще киприм
кангалов ти незнаеш ли нещо за тая скоростна кутия
че вчера ми вкараха мухата че трябвало винаги да се ползва съединител
е тогава какъв е смисъла от бутона
Овърдрайф или 5-та скорост е автоматична, тоест.
Натискаш си копчето когато ти трябва БЕЗ съединител.
Точно това е готиното :wink:
Плюс това пета се включва в зависимост от начина на каране.
Тоест.
При спокойно каране и плавно набиране на 60км се включва.
Ако не набираш повече от 50км - пак си я поддържаш скоростта но си я включваш пета.
Изключването на пета може и да стане и при 40км както и в случаите при по голяма скорост за бързо изпреварване и след това възстановяването и!

ХУБАВО Е когато 5та се включва - газта леко да се отпусне за да съвпаднат оборотите. Във времето това ще го синхронизираш!


За копчето - виж раздела продавам в форума или ползвай търсачката отвън.
Овърдрайф или 5-та скорост е автоматична, тоест.
Натискаш си копчето когато ти трябва БЕЗ съединител.
Точно това е готиното :wink:
Плюс това пета се включва в зависимост от начина на каране.
Тоест.
При спокойно каране и плавно набиране на 60км се включва.
Ако не набираш повече от 50км - пак си я поддържаш скоростта но си я включваш пета.
Изключването на пета може и да стане и при 40км както и в случаите при по голяма скорост за бързо изпреварване и след това възстановяването и!

ХУБАВО Е когато 5та се включва - газта леко да се отпусне за да съвпаднат оборотите. Във времето това ще го синхронизираш!


За копчето - виж раздела продавам в форума или ползвай търсачката отвън.
благодаря ефри
имах нужда от това разяснение защото започнаха дами обесняват как имало нещо в тая кутия дето се износвало ако не се ползва съединител и общо взето се губи идеята на цялата система
благодаря ефри
имах нужда от това разяснение защото започнаха дами обесняват как имало нещо в тая кутия дето се износвало ако не се ползва съединител и общо взето се губи идеята на цялата система
Pages: 1 2 3 4