Волво Клуб - България

Full Version: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОЗДРАВ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Това с присветването последователно на левия и десния фар наистина ще смае цялото цивилизовано човечество Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Това с присветването последователно на левия и десния фар наистина ще смае цялото цивилизовано човечество Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Какво ще кажете за поглаждане по носа, както правеха в "Ужилването". Big Grin

Мислех си преди, когато коментирахме стикерите, да направим по-малки такива, които да лепим на челната страна на огледалото за обратно виждане. Така виждаш насрещно движещото се Волво дали е от Братството...
Дали нямаше някаква забрана за това, покрай трибуквените застрахователи преди 10-на години? :?
Какво ще кажете за поглаждане по носа, както правеха в "Ужилването". Big Grin

Мислех си преди, когато коментирахме стикерите, да направим по-малки такива, които да лепим на челната страна на огледалото за обратно виждане. Така виждаш насрещно движещото се Волво дали е от Братството...
Дали нямаше някаква забрана за това, покрай трибуквените застрахователи преди 10-на години? :?
Luben Manev Wrote:аз поздравявах, присветвах, правех път на колеги с Волво, малко отликваха, повечето ме гледаха странно. Най много ние да правим "тайния" знак, а от другата страна среден пръст, ама поне ще са ни видяли
освен това жена ми ме ковна с въпроса - ква е тая дето и махаш :roll:
Big Grin Big Grin Big Grin
Luben Manev Wrote:аз поздравявах, присветвах, правех път на колеги с Волво, малко отликваха, повечето ме гледаха странно. Най много ние да правим "тайния" знак, а от другата страна среден пръст, ама поне ще са ни видяли
освен това жена ми ме ковна с въпроса - ква е тая дето и махаш :roll:
Big Grin Big Grin Big Grin
Всички сме гледали Formula1 и се е случвало да излезе

Safety Car на пистата.

Виждали сме "жълтите буркани" и премигващите светлини (не на фаровете)

Предлагам клуба да закупи (ако иска) такива бързо-мигащи светлинки

Мисля че ще излязат изгодно (от Китай примерно) ако е по - голяма бройка

Вярвам че ще има жеаещи да си купят такива


Ще се монтират лесно някъде до предното стъкло и това ще е уникален

начин за поздрв

Ще редактирам поста си по -късно като намеря примерни такива

Сега бягам за Обзор ,че среща на клуба без кръчма не може Big Grin
Всички сме гледали Formula1 и се е случвало да излезе

Safety Car на пистата.

Виждали сме "жълтите буркани" и премигващите светлини (не на фаровете)

Предлагам клуба да закупи (ако иска) такива бързо-мигащи светлинки

Мисля че ще излязат изгодно (от Китай примерно) ако е по - голяма бройка

Вярвам че ще има жеаещи да си купят такива


Ще се монтират лесно някъде до предното стъкло и това ще е уникален

начин за поздрв

Ще редактирам поста си по -късно като намеря примерни такива

Сега бягам за Обзор ,че среща на клуба без кръчма не може Big Grin
Идеята ми беше да се поздравяваме, хем "тайно", хем това да не ни струва нищо, а да зависи от самите нас, и затова предложих този знак.
Идеята ми беше да се поздравяваме, хем "тайно", хем това да не ни струва нищо, а да зависи от самите нас, и затова предложих този знак.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9