Волво Клуб - България

Full Version: Има сервизна книга VOLVO 740&760 1982 TO 1991
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте :-) имам сервизна книга VOLVO 740&760 1982 TO 1991 ако на някой му трябва нещо мога дава инфо :-),ако ми помогнете как качвам инфото и по точно снимките :-). Приятно шофиране ГоГо740
Здравейте :-) имам сервизна книга VOLVO 740&760 1982 TO 1991 ако на някой му трябва нещо мога дава инфо :-),ако ми помогнете как качвам инфото и по точно снимките :-). Приятно шофиране ГоГо740
На какъв език са обясненията?

В крайна сметка и с картинките пак е нещо!

п.п. обади ми се.
На какъв език са обясненията?

В крайна сметка и с картинките пак е нещо!

п.п. обади ми се.
Здравей , книгата е на Английски език, но и снимките са доста добри.Аз не съм много добре с английският,как да ти се обадя нещо не разбрах SORRY отскоро съм в форума :-).
Здравей , книгата е на Английски език, но и снимките са доста добри.Аз не съм много добре с английският,как да ти се обадя нещо не разбрах SORRY отскоро съм в форума :-).
На лично или Скайпа, както и на имейла ми.
Въпроса е да полума файла ти, и после ще го кача.

Ако не е проблем и на Мишо - Самуа да го качи на сайта н файловете.
На лично или Скайпа, както и на имейла ми.
Въпроса е да полума файла ти, и после ще го кача.

Ако не е проблем и на Мишо - Самуа да го качи на сайта н файловете.
Здравей :-), още не съм е прехвърлил в цифров вид . нещо не ми се захваща се че е над 300 стр., но трябва :-).
Здравей :-), още не съм е прехвърлил в цифров вид . нещо не ми се захваща се че е над 300 стр., но трябва :-).
Pages: 1 2 3