Волво Клуб - България

Full Version: Махане на вентилационните решетки в купето на 440
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Как ке махат?Влезли са ми листа, а и някакви пластмасови неща, които тропат!
За другия път си сложи мрежичка - да пази от листата и т.н.
Някъде се коментира за това нещо.
Но за махането на решетката - НЕЗНАМ.
Марля му е майката, днес я свърших тая работа и вента поработи малко на макс да изкара гадориите.
На 4-ките е много удобно и не се изисква нищо друго освен самата марля или мрежа...
Хора, това с марлята е чудесно ама първо трябва да сваля тия пластмасовите, защото е пълно с листа...
ves_o Wrote:Хора, това с марлята е чудесно ама първо трябва да сваля тия пластмасовите, защото е пълно с листа...

Ако е само до листата, вземи едни клещи от тези с острите дълги върхове или пинсети и ги извади, по лесно ще ти е.
За тези ли питаш?
[Image: picture0011qa.th.jpg]
Държат се както се вижда от снимката на тези изпъкналите неща и ваденето става като вкараш отверка м/у таблото и решетката повдигаш доколкото може да потдаде таблото и дърпаш навън, обаче има вероятност да ги скършиш тези "пъпки" понеже пластмасата е поостаряла и се е опекла от слънцето. Действай внимателно да не се чудиш как да ги лепиш Big Grin С тази м/у другото е станало точно това ,счупена е долната и затова е свалена.

п.с Решетката която съм снимал, е от тези който са до вратите, другите на централната конзола не съм ги свалял ,имам една такава вгаража и ще погледна как са закрепени, вероятно на същия принцип.
Точно за тия става дума!Ще пробвам, мерси Tongue