Волво Клуб - България

Full Version: Обратната дирекция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Понеже доста спорим с приятелите ,реших да пусна една анкета ЗА или ПРОТИВ
С ОБРАТНА ДИРЕКЦИЯ да се кара в България
На всички се е случвало опредполагам при каране извън града ,кола пред вас или срещу вас
да прави неестествени показвания в насрещната лента при изпреварване
Като видя кола с английско-австралийско-японско място на волана , аз лично
си представям дама която е с вечерна рокля ,но по грешка я е облякла обратно ,
като примерно тази по-долу би могла :D

Чух че закон има ,или се предвижда да има по този въпрос

Не умаловажавам шофьорите ,които са се научили да карат с волан от дясно и си карат спокойно без
да пречат и притесняват другите на пътя.Чудя се ако на тези майстори им затапим и едното око ,дали
ще се справят пак така добре :D
Понеже доста спорим с приятелите ,реших да пусна една анкета ЗА или ПРОТИВ
С ОБРАТНА ДИРЕКЦИЯ да се кара в България
На всички се е случвало опредполагам при каране извън града ,кола пред вас или срещу вас
да прави неестествени показвания в насрещната лента при изпреварване
Като видя кола с английско-австралийско-японско място на волана , аз лично
си представям дама която е с вечерна рокля ,но по грешка я е облякла обратно ,
като примерно тази по-долу би могла :D

Чух че закон има ,или се предвижда да има по този въпрос

Не умаловажавам шофьорите ,които са се научили да карат с волан от дясно и си карат спокойно без
да пречат и притесняват другите на пътя.Чудя се ако на тези майстори им затапим и едното око ,дали
ще се справят пак така добре :D
Мисля, че не е удобно да се кара с десен волан, когато движението е направено за ляв.
Мисля, че не е удобно да се кара с десен волан, когато движението е направено за ляв.
Удобно е, ако караш пощенска кола и спираш на всеки втори ход. Излизаш си на тротоара и не те бърка движението. Тая хитринка я ползват по шведско - всички коли които разнасят пратки из града са с обратен волан.
Удобно е, ако караш пощенска кола и спираш на всеки втори ход. Излизаш си на тротоара и не те бърка движението. Тая хитринка я ползват по шведско - всички коли които разнасят пратки из града са с обратен волан.
... и тия които чистят улиците...
... и тия които чистят улиците...
Garfield Wrote:Мисля, че не е удобно да се кара с десен волан, когато движението е направено за ляв.

Удобството е въпрос на личен избор, но що се касае за безопасноста и на останалите участници в движението това е въпрос който трябва да бъде законово решен.
Garfield Wrote:Мисля, че не е удобно да се кара с десен волан, когато движението е направено за ляв.

Удобството е въпрос на личен избор, но що се касае за безопасноста и на останалите участници в движението това е въпрос който трябва да бъде законово решен.
Pages: 1 2 3