Волво Клуб - България

Full Version: Volvo C70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Видях старото С70 - полицейско. Беше паркирано при колите, които утре ще участват в рали "София" Много яко изглеждаше, отпред и отзад е доста широко на пръв поглед, личеше си качеството на изработка на всичко от-до. Дарено е на полицията от Мото-Пфое.

По този повод - първото ново С70 стъпи на българска земя във Бургас! Там е първото представяне, след това тръгва до София, където също ще бъде представено. Голям фен съм и на двете версии. В мобиле.бг се продават две С70 - от старите за много, много пари, докато в германия може да се вземе пазено такова за ~9000 юро.

Примери:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://tinyurl.com/ehrln">http://tinyurl.com/ehrln</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://tinyurl.com/l5m8e">http://tinyurl.com/l5m8e</a><!-- m -->
Страхотна кола :roll:
s0me0ne Wrote:В мобиле.бг се продават две С70 - от старите за много, много пари, докато в германия може да се вземе пазено такова за ~9000 юро.

Проблема е че са акцизни и за да ги регистрираш тук трябва да платиш - 9443 лв. ДДС и акциз, а за второто - 16984 лв.
А иначе наистина е страхотна кола, преди около 2 год. за малко карах едно на един пич, направо страхотна кола, страхотна класа.
Izex Wrote:
s0me0ne Wrote:В мобиле.бг се продават две С70 - от старите за много, много пари, докато в германия може да се вземе пазено такова за ~9000 юро.

Проблема е че са акцизни и за да ги регистрираш тук трябва да платиш - 9443 лв. ДДС и акциз, а за второто - 16984 лв.
А иначе наистина е страхотна кола, преди около 2 год. за малко карах едно на един пич, направо страхотна кола, страхотна класа.

За тия пари го регистрирам на името на чичо Ханс и си го карам с немски номера...
s0me0ne Wrote:За тия пари го регистрирам на името на чичо Ханс и си го карам с немски номера...

И ето - имаме участник познал верния отговор. :wink:

Та както казва старата поговорка - Имаш чичо Ханс - караш С70 :lol: . Нямаш чичо Ханс не караш С70 Cry .
Izex Wrote:
s0me0ne Wrote:За тия пари го регистрирам на името на чичо Ханс и си го карам с немски номера...

И ето - имаме участник познал верния отговор. :wink:

Та както казва старата поговорка - Имаш чичо Ханс - караш С70 :lol: . Нямаш чичо Ханс не караш С70 Cry .

Нямам чичо Ханс, нямам С70 => нямам проблеми Big Grin

п.п. имам си готини маратонки - черни, края на '05, олекотени (спортна версия) - нямам проблеми с документи, каско и ми харчи 2 пици на 5 км. Сменям водата през ~ 4-6 часа Smile

Не съм ли на далавера?
s0me0ne Wrote:Нямам чичо Ханс, нямам С70 => нямам проблеми Big Grin

п.п. имам си готини маратонки - черни, края на '05, олекотени (спортна версия) - нямам проблеми с документи, каско и ми харчи 2 пици на 5 км. Сменям водата през ~ 4-6 часа Smile

Не съм ли на далавера?

Ама ти се кара колата на мама, а?
Ace Wrote:
s0me0ne Wrote:Нямам чичо Ханс, нямам С70 => нямам проблеми Big Grin

п.п. имам си готини маратонки - черни, края на '05, олекотени (спортна версия) - нямам проблеми с документи, каско и ми харчи 2 пици на 5 км. Сменям водата през ~ 4-6 часа Smile

Не съм ли на далавера?

Ама ти се кара колата на мама, а?

Да ама тя да плаща каското и да сипва бензина...
s0me0ne Wrote:
Ace Wrote:
s0me0ne Wrote:Нямам чичо Ханс, нямам С70 => нямам проблеми Big Grin

п.п. имам си готини маратонки - черни, края на '05, олекотени (спортна версия) - нямам проблеми с документи, каско и ми харчи 2 пици на 5 км. Сменям водата през ~ 4-6 часа Smile

Не съм ли на далавера?

Ама ти се кара колата на мама, а?

Да ама тя да плаща каското и да сипва бензина...

По принцип тя мама плаща и пиците така че все си на далавера, но за голямо съжаление това все някога свършва, а като гледам се оправяш супер и самичък, така че карай в тоя дух и ще караш и С70 един ден не бой се :wink:
Izex Wrote:По принцип тя мама плаща и пиците така че все си на далавера, но за голямо съжаление това все някога свършва, а като гледам се оправяш супер и самичък, така че карай в тоя дух и ще караш и С70 един ден не бой се :wink:

Само така изглежда. Дай боже някой ден да се радвам на едно C70... и не само аз.
Pages: 1 2