Волво Клуб - България

Full Version: Твоят КАМИОН :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здр фенове Smile Днес си напраих регистрацията тук, с надеждата да открия хора, с които да мога да говоря на една от любимите ми теми, а именно- КАМИОНИ 8) Като за начало да попитам: Какво е вашето мнение за по- големите машини? Кое ви по- харесва лекият автомобил волво или някой по- внушителен звяр Smile
Здр фенове Smile Днес си напраих регистрацията тук, с надеждата да открия хора, с които да мога да говоря на една от любимите ми теми, а именно- КАМИОНИ 8) Като за начало да попитам: Какво е вашето мнение за по- големите машини? Кое ви по- харесва лекият автомобил волво или някой по- внушителен звяр Smile
тука май рядко влизат камионджии
ако мога такла да се изразя
Аз имам волво фх12 бордови и не знам кокло коня е.
Ако има някои които знае как мога да разбнера нека пише аз съм от пловдиви и фирмените сервизи са ми малко дале4е 4есно казано
geniboy Wrote:тука май рядко влизат камионджии
ако мога такла да се изразя
Аз имам волво фх12 бордови и не знам кокло коня е.
Ако има някои които знае как мога да разбнера нека пише аз съм от пловдиви и фирмените сервизи са ми малко дале4е 4есно казано
A на вратите не пише ли колко коня е :?:
Не пише. То ако пишеше щеше да е много лесно.
Питам дали може да се определи по номер на шаси или двигател.
би трябвало да може. в нета нищо ли не излиза като тт данни?

колкото до камионите във волво не съм се качвал, но в другите където съм влизал ми е било супер кеф. Хем си на високо, хем е удобно хем всички бягат от теб Big Grin
голям кеф е