Волво Клуб - България

Full Version: Лепене на брони
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, колеги! Новак съм в този клуб, но горд притежател на Волво С40. Моля ви, ориентирайте ме за добро място за лепене на брони. Досега не ми се е налагало, и нямам представа къде да отида. Става въпрос за предна броня :-)
Здравейте, колеги! Новак съм в този клуб, но горд притежател на Волво С40. Моля ви, ориентирайте ме за добро място за лепене на брони. Досега не ми се е налагало, и нямам представа къде да отида. Става въпрос за предна броня :-)
Забравих да уточня, че става въпро за София Smile
Забравих да уточня, че става въпро за София Smile
bgfan05 Wrote:Здравейте, колеги! Новак съм в този клуб, но горд притежател на Волво С40. Моля ви, ориентирайте ме за добро място за лепене на брони. Досега не ми се е налагало, и нямам представа къде да отида. Става въпрос за предна броня :-)
В красна поляна на бул. Възкресение - до прелеза на влака
bgfan05 Wrote:Здравейте, колеги! Новак съм в този клуб, но горд притежател на Волво С40. Моля ви, ориентирайте ме за добро място за лепене на брони. Досега не ми се е налагало, и нямам представа къде да отида. Става въпрос за предна броня :-)
В красна поляна на бул. Възкресение - до прелеза на влака
Благодаря много за инфото! Момчетата са точни, за 1 ден свършиха работа. Жалко само, че не боядисват.....
Smile Smile Някакви идеи по този въпрос? Много мерси предварително! Smile
Благодаря много за инфото! Момчетата са точни, за 1 ден свършиха работа. Жалко само, че не боядисват.....
Smile Smile Някакви идеи по този въпрос? Много мерси предварително! Smile
Дай снимки да видим крайния резултат ако може :roll:
Дай снимки да видим крайния резултат ако може :roll: