Волво Клуб - България

Full Version: честит имен ден на София, Вяра, Надежда и Любов
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Честит имен ден на София, Вяра, Надежда и Любов!

Много празнично настроение и усмивки на всички 8)
Честит имен ден на София, Вяра, Надежда и Любов!

Много празнично настроение и усмивки на всички 8)
Честит имен ден на всички именници и именнички!!!
Да са живи и здрави!

Дано на този хубав празник трите деца на мъдростта - вярата, надеждата и любовта, помогнат на всички да изчистят умовете и сърцата си от лошите чувства, да забравят тъмните мисли, които ги терзаят, да се усмихнат широко и да заживеят в мир със себе си и със света, от който една малка, но много важна част е нашият клуб!!!!!!!!!!!! Амин.
Big Grin Big Grin Big Grin
Честит имен ден на всички именници и именнички!!!
Да са живи и здрави!

Дано на този хубав празник трите деца на мъдростта - вярата, надеждата и любовта, помогнат на всички да изчистят умовете и сърцата си от лошите чувства, да забравят тъмните мисли, които ги терзаят, да се усмихнат широко и да заживеят в мир със себе си и със света, от който една малка, но много важна част е нашият клуб!!!!!!!!!!!! Амин.
Big Grin Big Grin Big Grin
ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ И МЪДРОСТ...... КАКВО ПО-ХУБАВО ????
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ, ДА ЗАПАЗЯТ ВЯРАТА СИ, ВИНАГИ ДА ИМАТ НАДЕЖДА, ВЕЧНО ДА СА ВЛЮБЕНИ И ДА СА МЪДРИ В ЖИВОТА :occasion7: :love10: :occasion7: :love10: :occasion5: :occasion5:
ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ И МЪДРОСТ...... КАКВО ПО-ХУБАВО ????
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ, ДА ЗАПАЗЯТ ВЯРАТА СИ, ВИНАГИ ДА ИМАТ НАДЕЖДА, ВЕЧНО ДА СА ВЛЮБЕНИ И ДА СА МЪДРИ В ЖИВОТА :occasion7: :love10: :occasion7: :love10: :occasion5: :occasion5:
Честито и от мен! Това са нещата които крепят човека и му дават живот и усещането за истински такъв. Които като се събудиш сутрин, те карат да станеш и да започнеш деня си, защото има смисъл. Те дават силата и вътрешното излъчване на всеки. (Ама един философ съм днеееес..... Big Grin). Пожелавам ги на всички от сърце! И по много, а от последното по още повече. Във всякакъв смисъл! И нека ги има във форума, клуба и в сърцата на всички ни!
Честито и от мен! Това са нещата които крепят човека и му дават живот и усещането за истински такъв. Които като се събудиш сутрин, те карат да станеш и да започнеш деня си, защото има смисъл. Те дават силата и вътрешното излъчване на всеки. (Ама един философ съм днеееес..... Big Grin). Пожелавам ги на всички от сърце! И по много, а от последното по още повече. Във всякакъв смисъл! И нека ги има във форума, клуба и в сърцата на всички ни!
Честито на всички празнуващи!Весел празник и НАЗДРАВЕ!!!
Big Grin
А Вие Софиянци, имате повод да почерпите ;-)
Честито на всички празнуващи!Весел празник и НАЗДРАВЕ!!!
Big Grin
А Вие Софиянци, имате повод да почерпите ;-)
Pages: 1 2