Волво Клуб - България

Full Version: Тропане отпред дясно
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги помагайте!
Колицата ми тропа нещо отпред дясно.Ходих на майстор, но не откри нищо по ходовата част в смисъл шарнири и прочие. Замислям се дали може да е от Макферсона :oops: -лагери, тампон и др.
Volvo V40/1,8/115к.с.-1998г.
Колеги помагайте!
Колицата ми тропа нещо отпред дясно.Ходих на майстор, но не откри нищо по ходовата част в смисъл шарнири и прочие. Замислям се дали може да е от Макферсона :oops: -лагери, тампон и др.
Volvo V40/1,8/115к.с.-1998г.
Никът ти предполага, че си от София :lol: , в такъв случай си запиши час за преглед при доктор GT1.
Никът ти предполага, че си от София :lol: , в такъв случай си запиши час за преглед при доктор GT1.
биалетките как са? има едни тампони на стабилизиращата щанга дето минава през купето(от едната гума до другата) те като са прецакани и тропа много зловещо Wink
да не е от там нещо?
биалетките как са? има едни тампони на стабилизиращата щанга дето минава през купето(от едната гума до другата) те като са прецакани и тропа много зловещо Wink
да не е от там нещо?
shopa Wrote:Колеги помагайте!
Колицата ми тропа нещо отпред дясно.Ходих на майстор, но не откри нищо по ходовата част в смисъл шарнири и прочие. Замислям се дали може да е от Макферсона :oops: -лагери, тампон и др.
Volvo V40/1,8/115к.с.-1998г.
ИЗВИНЯВАМ СЕ !
:oops: Забравих да пиша , че съм от Стара Загора
shopa Wrote:Колеги помагайте!
Колицата ми тропа нещо отпред дясно.Ходих на майстор, но не откри нищо по ходовата част в смисъл шарнири и прочие. Замислям се дали може да е от Макферсона :oops: -лагери, тампон и др.
Volvo V40/1,8/115к.с.-1998г.
ИЗВИНЯВАМ СЕ !
:oops: Забравих да пиша , че съм от Стара Загора
traffic Wrote:биалетките как са? има едни тампони на стабилизиращата щанга дето минава през купето(от едната гума до другата) те като са прецакани и тропа много зловещо Wink
да не е от там нещо?
Благодарско колега! Smile
Ще погледна още един път, но този път с мое участие в канала.
Абе, доверих му се и не слязох въобще в канала.
traffic Wrote:биалетките как са? има едни тампони на стабилизиращата щанга дето минава през купето(от едната гума до другата) те като са прецакани и тропа много зловещо Wink
да не е от там нещо?
Благодарско колега! Smile
Ще погледна още един път, но този път с мое участие в канала.
Абе, доверих му се и не слязох въобще в канала.
Pages: 1 2