Волво Клуб - България

Full Version: избор на зимни гуми
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Колега, миналата година преди да купя гумите, ми попадна един Автобилд, където правиха тестове на едни ледени полета, някъде на север... BF Goodrich Winter G се наредиха доста напред в класациите, в сравнение със скъпите, а Michelin Alpine (много странно за мен) останаха на последно място. Тяхната препоръка беше BF, заради по-ниската им цена и показатели, подобни на скъпите. Аз съм с такива през зимата и досега не са ме подвеждали.
Колега, миналата година преди да купя гумите, ми попадна един Автобилд, където правиха тестове на едни ледени полета, някъде на север... BF Goodrich Winter G се наредиха доста напред в класациите, в сравнение със скъпите, а Michelin Alpine (много странно за мен) останаха на последно място. Тяхната препоръка беше BF, заради по-ниската им цена и показатели, подобни на скъпите. Аз съм с такива през зимата и досега не са ме подвеждали.
Миналата зима взех Sava, държат се отлично.
И цената е SUPER =D>
Миналата зима взех Sava, държат се отлично.
И цената е SUPER =D>
Ето линк към ежегодния тест на зимни гуми на ADAC - за 2008 година. => тук
Ето и официалните резултати от него...
Ето линк към ежегодния тест на зимни гуми на ADAC - за 2008 година. => тук
Ето и официалните резултати от него...
Събота/04.10.08/ си "подковах кончето" с нови Вредещайн сноутрак2 -4бр. по 146лв. с размер 195/60/15.Ще видим как ще се държат на сняг, но на дъжд/вчера/ се държаха перфектно.
Събота/04.10.08/ си "подковах кончето" с нови Вредещайн сноутрак2 -4бр. по 146лв. с размер 195/60/15.Ще видим как ще се държат на сняг, но на дъжд/вчера/ се държаха перфектно.
USA Wrote:Миналата зима взех Sava, държат се отлично.
И цената е SUPER =D>
Действително sava са чудесни за тая цена.Доколкото знам се произвеждат с машини от good year.
USA Wrote:Миналата зима взех Sava, държат се отлично.
И цената е SUPER =D>
Действително sava са чудесни за тая цена.Доколкото знам се произвеждат с машини от good year.
Pages: 1 2 3 4 5 6