Волво Клуб - България

Full Version: 440 B18FT КАКВОТО ПОЖЕЛАЕТЕ ОТ НЕГО!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте ето че му дойде времето и на моето 440 да се пусне на части Sad

някои неща си заслужават много защото са сменяни на скоро и общо взето колата се правеше с мерак

0896 131 616
Здравейте ето че му дойде времето и на моето 440 да се пусне на части Sad

някои неща си заслужават много защото са сменяни на скоро и общо взето колата се правеше с мерак

0896 131 616
Здравей колега. Първо от къде си и второ цена на "магарето" за което са хванати предните носачи?
Благодаря.
Здравей колега. Първо от къде си и второ цена на "магарето" за което са хванати предните носачи?
Благодаря.
Ако външните огледала сa електрически може ли цена за едно огледало на ЛС.Трябва ми това на шофьорската врата.Ако колата е с АБС дaйте данни каква е системата Mark 2 или Mark4.
Ако външните огледала сa електрически може ли цена за едно огледало на ЛС.Трябва ми това на шофьорската врата.Ако колата е с АБС дaйте данни каква е системата Mark 2 или Mark4.
Що бе колега, що ще го разфасоваш? Ми то добре изглежда, освен това е турбо!
Що бе колега, що ще го разфасоваш? Ми то добре изглежда, освен това е турбо!
колега ако има ел. стъкла пусни цена за двете предни моторчета + бутоните както и на ъгловите споилерчета към пластмасовия праг
колега ако има ел. стъкла пусни цена за двете предни моторчета + бутоните както и на ъгловите споилерчета към пластмасовия праг
Pages: 1 2 3 4 5