Волво Клуб - България

Full Version: пак ми бе паркирано на мястото
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ееее направо ............ нямам думи.
Този път бе една П..ка с дребен размер.
Стоя така нейната японска кола, нова, среден клас - на мястото ми и, по едно време комшиите ме бъзикат. Е те това ме запали да запаля колата - та ги ползвах поне да ми закачат въжето за мен и онази кола и.... без проблем.
Та единия е голфаджия, и вика.
-Ебати колата - неусети че дърпа нещо, А и онази кола и на ръчна била!!
Та така че го реших въпроса - щом ми е тежък автомобила - поне да се възползвам от преимуществото.
Офффф . тия жени шофери!!
Другия път като дърпам - ще гледам и да падат брони - ще е по интересно може би!
Efri 740 Wrote:Ееее направо ............ нямам думи.
Този път бе една П..ка с дребен размер.
Стоя така нейната японска кола, нова, среден клас - на мястото ми и, по едно време комшиите ме бъзикат. Е те това ме запали да запаля колата - та ги ползвах поне да ми закачат въжето за мен и онази кола и.... без проблем.
Та единия е голфаджия, и вика.
-Ебати колата - неусети че дърпа нещо, А и онази кола и на ръчна била!!
Та така че го реших въпроса - щом ми е тежък автомобила - поне да се възползвам от преимуществото.
Офффф . тия жени шофери!!
Другия път като дърпам - ще гледам и да падат брони - ще е по интересно може би!

Дейстай, но подкрепяй със снимков мат'риал Wink
дай фото да се кефиме. то знака на твойто място е бая голям и на високо сигурно мадамата е била кьорава ( кьорав карти не играе ) или мноооого дребна ( аз ги тачим джобните гаджета ) та да не види знака.

pitam

koe ti e miastoto?

кирилицата е задължителна!!!
ПИТАМ
кирилицата е задължителна!!!
мястото му е под огромния знак означаващ място за паркиране на ко ла на инвалид



колата не е нито последен модел волво нито някой лъскав джип нито мерцедес или бмв за стотици хиляди долари или евро дето са се нацвъкали по централните софийски улици

а е една обикновена кола на инвалид ама истински

вдяваш ли или се нуждаеш от още подробности

и ПИШИ НА КИРИЛИЦА
И СЕ РЕГИСТРИРАЙ


ПП моля администраторите да бан-нат IP адреса на наглеца

ППП е заради такова дето са 1/1000 ама ме дразнят максимално исках да могат да пишат във форума само регистрирани

Моля администраторите да пуснат проучване във форума на тема


кой да има право да пише

всички
само регистрираните



регистрацията засега е без ограничения и всеки нормален човек няма да му е проблем да се регистрира
sasho_s40 Wrote:Моля администраторите да пуснат проучване във форума на тема


кой да има право да пише

всички
само регистрираните



регистрацията засега е без ограничения и всеки нормален човек няма да му е проблем да се регистрира

Ей Сашо - кофти ден ли имаш бре човек Wink

Вземи една бира и наздраве - в тая жега к'во ти пука за разни нагли типове

Smile
Сашо - нещо да не те е напекло повечко - що се нервиш толкова. Какво пък толкова обидно видя. Недей така, че ще се притесним за тебе - пази ги тия нерви.
pitam Wrote:koe ti e miastoto?

кирилицата е задължителна!!!

да съгласен съм че реакцията ми е по-остра но целия пост си е явна подигравка както с пусналия темата така с правилата на форума които НЕ са задължителни
Не бе човека може да не знае изобщо какъв е случая и да е решил : я па го тоя газаааар дето се прави на отворен с нвгово си място.
А както всички знаем "да се нервираш означава да наказваш себе си за недостатъците на другите" Smile

Не че и аз не съм малко по-емоционален като някой се изреже "Компетентно" ма все пак Smile))) пазете си нервите те са ваши Smile
Мислих да я снимам колата и как е на мястото ми, после мислих да я снимам с УЖАСА на лицето и като видя че колата и е насред платното, абе - блокирва ми софтоера на камерата и ... - абе няма значение. Въпроса че се намери още един луд като мен и направихме това което трябваше.
Между другото - днес цял ден наблюдавах, как жени шофери потъпкваха правата на еднопосочни улици - доста бяха!
А за мъжете - лявата им ръка все имаше телефон и лафеха!

Еййй тея хора не се научиха че има хенсфри и че ако неискаш да заобикаляш - за да икономисаш гориво - два пъти да се върнеш назадна по еднопосочна е равно на две преки по надолу е правилното решение.
Да не говоря че и по центъра инвалидните места са заети от другия тип наглици!!

п.п.- Другия път ще гледам да има снимка.
п.п.п.п.- а тея жени дето днес ... имат фото