Волво Клуб - България

Full Version: Продавам Volvo 850 2.0l 20v на ЧАСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
stylius Wrote:
dobyone Wrote:
stylius Wrote:Рамената на чистачките за предното стъкло в какво състояние са и отлепяха ли се от стъклото (преди да го продадеш). И колко пари ще искаш за тях? Също така ме интересува и мотора на задно ляво стъкло (ако е с ел. стъкла, де).

За ремената незнам дали ще станат защото са наобратно (десен волан) за твоята кола иначе видями се да не се отлепят като ги ползвах докато я карах. Не е с ел пакет отзад.

Лошо. И последно да питам, левия праг здрав ли е и колко му искаш.

Идвата прага са абсолютно здрави
Устройва ли те 40лв
stylius Wrote:
dobyone Wrote:
stylius Wrote:Рамената на чистачките за предното стъкло в какво състояние са и отлепяха ли се от стъклото (преди да го продадеш). И колко пари ще искаш за тях? Също така ме интересува и мотора на задно ляво стъкло (ако е с ел. стъкла, де).

За ремената незнам дали ще станат защото са наобратно (десен волан) за твоята кола иначе видями се да не се отлепят като ги ползвах докато я карах. Не е с ел пакет отзад.

Лошо. И последно да питам, левия праг здрав ли е и колко му искаш.

Идвата прага са абсолютно здрави
Устройва ли те 40лв
Колега ,казанчето за антифриза и чистачките на фаровете да ми вземеш като ходиш. благодаря предварително.
Колега ,казанчето за антифриза и чистачките на фаровете да ми вземеш като ходиш. благодаря предварително.
И маншона,и маншона(с пластмасата от долу) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И маншона,и маншона(с пластмасата от долу) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bpadarev Wrote:Колега ,чистачките на фаровете да ми вземеш като ходиш. благодаря предварително.
bpadarev Wrote:Колега ,чистачките на фаровете да ми вземеш като ходиш. благодаря предварително.
Утре съм при колата 15.11.2008

Който има желание да казва какво му трябва, че ми е трудно ходенето до там.

Записал съм си списък с нещата до мемента
Утре съм при колата 15.11.2008

Който има желание да казва какво му трябва, че ми е трудно ходенето до там.

Записал съм си списък с нещата до мемента
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10