Волво Клуб - България

Full Version: ЧРД И НА radnev1965
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Честито Недко, да си жив и здрав, с много късмет, верни другари и приятни емоции :!: Big Grin :o Tongue
Честито Недко, да си жив и здрав, с много късмет, верни другари и приятни емоции :!: Big Grin :o Tongue
Ч.Р.Д Раднев
жив и здрав
:occasion4: :occasion7: :occasion6: :occasion7: :occasion4: :occasion1:
Ч.Р.Д Раднев
жив и здрав
:occasion4: :occasion7: :occasion6: :occasion7: :occasion4: :occasion1:
Eeeeee ЧРД и от мен Недялко...... остаряхме, помъдряхме и във "Волво клуб" останахме Big Grin Big Grin Big Grin
Желая ти лично, семейно и финансово здраве!!!!
Наздраве!!!
Eeeeee ЧРД и от мен Недялко...... остаряхме, помъдряхме и във "Волво клуб" останахме Big Grin Big Grin Big Grin
Желая ти лично, семейно и финансово здраве!!!!
Наздраве!!!
Честит рожден ден! Всичко, за което мечтаеш, да се сбъдне!
Много здраве и радости, които да споделяш с приятели!
Честит рожден ден! Всичко, за което мечтаеш, да се сбъдне!
Много здраве и радости, които да споделяш с приятели!
Честит Рожден Ден и от мен Недялко!
:occasion6:
Жив и здрав бъди за трима! И все повече поводи за усмивка и щастливи дни от близки и любими хора и от приятелите от Волво братството!
:wav:
Хубав празник и Наздраве! :occasion5:

Събин

П.С.

Най-хубавото ми се струва, е че атмосферата на Волво братството позволява все по-често да се обръщаме един към друг с истинските имена, отколкото с анонимния Никнейм! :headbang:
Честит Рожден Ден и от мен Недялко!
:occasion6:
Жив и здрав бъди за трима! И все повече поводи за усмивка и щастливи дни от близки и любими хора и от приятелите от Волво братството!
:wav:
Хубав празник и Наздраве! :occasion5:

Събин

П.С.

Най-хубавото ми се струва, е че атмосферата на Волво братството позволява все по-често да се обръщаме един към друг с истинските имена, отколкото с анонимния Никнейм! :headbang:
Pages: 1 2 3 4