Волво Клуб - България

Full Version: Пордавам Volvo 760 на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Поради некъдърен маистор (този от които купих колата) се налага да я продавам на части. Поради това че останах без двигател.

Дизелова роторна Помпа за ТДИ - 250 лв.
Маслена помпа заедно със шайбата на коляновия вал - 230 лв. (поради разлика в коляновия вал я продавам със шайбата)
Скоростна кутия (2 бр.) - цена на споразумение
Картер - 100 лв.
Два фара - 200 лв.
Десен Мигач - 20 лв.
Глава 6 цилиндара ЛТ редови - 900 лв комплектована (клапани, пулове и разпределителен вал) готова за качване след шлаиф.

Има и други неща ако някои го интересува да звънне 0878913817 от София съм.
Поради некъдърен маистор (този от които купих колата) се налага да я продавам на части. Поради това че останах без двигател.

Дизелова роторна Помпа за ТДИ - 250 лв.
Маслена помпа заедно със шайбата на коляновия вал - 230 лв. (поради разлика в коляновия вал я продавам със шайбата)
Скоростна кутия (2 бр.) - цена на споразумение
Картер - 100 лв.
Два фара - 200 лв.
Десен Мигач - 20 лв.
Глава 6 цилиндара ЛТ редови - 900 лв комплектована (клапани, пулове и разпределителен вал) готова за качване след шлаиф.

Има и други неща ако някои го интересува да звънне 0878913817 от София съм.
Аз имам интерес към някои части (стига да ги имаш), защото брат ми има такова, но му се случи случка. Един пияница се натресе в него и то под доста гаден ъгъл в предницата. Така че ще ми трябват някои части, но в процеса на ремонта ще се покажат всичките, за сега ми трябва дясен фар, преден дясен калник, броня и може би някои от радиаторите.
Здравей какви пари искаш на ангренажните капаци предния и задния
търся стартер за 50 лв максимум ако имаш плащам в кеш.
Таблото имаш ли го ? и ако го имаш снимай го да видя дали е като моето
stefpetkov Wrote:Таблото имаш ли го ? и ако го имаш снимай го да видя дали е като моето
Като твойто никой няма. То е уникално .
Какво направи с авансатора?
Nigel Wrote:
stefpetkov Wrote:Таблото имаш ли го ? и ако го имаш снимай го да видя дали е като моето
Като твойто никой няма. То е уникално .
Какво направи с авансатора?
Моето табло е като 7ма серия но ми трябва от модела с бустметър и волтметър а за авансатора не мога да си намеря засега но не съм се отказал Smile
Чакам отговор за цена на ампулата. като го получа ще ти дрънна.
stefpetkov Wrote:
Nigel Wrote:
stefpetkov Wrote:Таблото имаш ли го ? и ако го имаш снимай го да видя дали е като моето
Като твойто никой няма. То е уникално .
Какво направи с авансатора?
Моето табло е като 7ма серия но ми трябва от модела с бустметър и волтметър а за авансатора не мога да си намеря засега но не съм се отказал Smile
Те май дизелите нямат такъв вариант, може би от бензиново турбо трябва да търсиш. Иначе аз си отварях таблото на седмицата, може да се сложат и волтметъра и манометъра ако ги имаш. С капачета са. Дори ако ти попадне уред с подходящ диаметър може да се напъха там. Иначе тук има 'фейсове' за буст манометри: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.davebarton.com/740TurboBoostGauge.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.davebarton.com/740TurboBoostGauge.html</a><!-- m -->, т.е. вероятно с повече сръчност и желание може да пригодиш някой китайски манометър с готин фейс (циферблат) като тези от линка..
Pages: 1 2