Волво Клуб - България

Full Version: Свестен сервиз за газови уредби във Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zdraweyte,
Imam Volvo V40 2l 1997 god. 16v.
Gazowata mi uredba ot wreme na wreme gyrmi. Maj e samo pri palene.
Znam, che mnogo hora sa protiw gaz-ta, no tq si e mnogo po-ewtina.
Interesuwa me kyde wyw Varna ima swesten serwiz za gazowi uredbi, kydeto nqma da me oskubqt i shte mi swyrshat rabota...!
Blagodarq wi!
Zdraweyte,
Imam Volvo V40 2l 1997 god. 16v.
Gazowata mi uredba ot wreme na wreme gyrmi. Maj e samo pri palene.
Znam, che mnogo hora sa protiw gaz-ta, no tq si e mnogo po-ewtina.
Interesuwa me kyde wyw Varna ima swesten serwiz za gazowi uredbi, kydeto nqma da me oskubqt i shte mi swyrshat rabota...!
Blagodarq wi!
Щом имаш детонации вероятно си с обикновенна газова уредба.
Не съм наясно доколко това може да се избегне но..
Аз от около месец съм с газов инжекцион, преди да го сложа доста се интересувах
какъв да бъде и къде да го монтират. На кантар останаха Еврогаз 3000 и един майстор който работи сам -
има само един 'чирак'. След като ходих и на двете места и изчетох доста по разни български форуми
Еврогаз 3000 отпадна. Майстора се намира в средата на улицата зад китайската стена,
направи ми колата не за един ден, а за два, но изпипа всичко.
Нямам забележки по монтажа, да не говорим че като дойдох да я взема,
човека се качи с мен в колата и около час я разтривахме (До Оброчище и обратно, после из града),
и той с лаптопа си следеше и донастройваше разни параметри.
Сега динамиката на колата на газ е същата като на бензин. Разхода на газ е с 2-3 литра повече,
но това вероятно е естествено след като газта е по-ниско калорично гориво. А важното е че ме устройва.
Мога да кажа за него следното - малко е особняк и е крив, но знае какво прави и го прави старателно.
Щом имаш детонации вероятно си с обикновенна газова уредба.
Не съм наясно доколко това може да се избегне но..
Аз от около месец съм с газов инжекцион, преди да го сложа доста се интересувах
какъв да бъде и къде да го монтират. На кантар останаха Еврогаз 3000 и един майстор който работи сам -
има само един 'чирак'. След като ходих и на двете места и изчетох доста по разни български форуми
Еврогаз 3000 отпадна. Майстора се намира в средата на улицата зад китайската стена,
направи ми колата не за един ден, а за два, но изпипа всичко.
Нямам забележки по монтажа, да не говорим че като дойдох да я взема,
човека се качи с мен в колата и около час я разтривахме (До Оброчище и обратно, после из града),
и той с лаптопа си следеше и донастройваше разни параметри.
Сега динамиката на колата на газ е същата като на бензин. Разхода на газ е с 2-3 литра повече,
но това вероятно е естествено след като газта е по-ниско калорично гориво. А важното е че ме устройва.
Мога да кажа за него следното - малко е особняк и е крив, но знае какво прави и го прави старателно.
Blagodarq!
Samo ne mi kaza kak se kazwa, koga raboti i kakwo pishe na serviza mu...
Blagodarq!
Samo ne mi kaza kak se kazwa, koga raboti i kakwo pishe na serviza mu...
Казва се Станислав Стоянов. Не помня какво пише отпред, но има реклами на lowato и BRC.
Значи улицата зад китайската стена, долу-горе в средата и има отбивка по посока Базар Левски.
Там в началото на самата отбивка в дясно се намира гаража му. А иначе Еврогаз 3000 са на околовръстното.
Казва се Станислав Стоянов. Не помня какво пише отпред, но има реклами на lowato и BRC.
Значи улицата зад китайската стена, долу-горе в средата и има отбивка по посока Базар Левски.
Там в началото на самата отбивка в дясно се намира гаража му. А иначе Еврогаз 3000 са на околовръстното.
Blagodarq Mnogo!
Moqta gazowa uredba e BRC...
Blagodarq Mnogo!
Moqta gazowa uredba e BRC...