Волво Клуб - България

Full Version: Прекъсване при работа на газ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ico_kosara007 Wrote:Да на брат ми мисля че е с два клапана.Иначе от снимките се вижда че е обикновена газова уредба.Това не е проблем кой знае какъв.Единствено лятото при вкл. климатроник се спъва.Колежке само ме интересува какъв ти е разхода сега зимата градско?
Не е засичана.... колата е от лятото.... Звучи идиотски, но никога не е късно да разбереш, че нещо не е както си си го представил .... Cry Cry Cry Cry Cry
Не се отчайвай колежке.Само можеш да се радваш че имаш възможност да караш на евтиното гориво.Поздравявам те за ЕНТУСИАЗМА да излезеш в студа да направиш снимки!Много малко хора биха го направили.Аз лично щях да оставя за др. ден.Ако ти представлява интерес ще снимам изпълнението на кутията на възд.филтър на обикновеното газово.
Колеги... има клапан, който се вижда още на първите снимки. Онзи алуминиев фланец, захванат за кутията. Той трябва да се затваря, когато газовата "гръмне" в тръбата. Но като гледам тиксото по кутията....явно нещо не е сработил или просто някой е съсипал кутия за 10-ки левове, като е слагал клапан, който да се отвори, ако случайно другия не се затвори :roll: (още повече че точно там седи един дифузор, който помага за резонансно пълнене...и подобрява обемната ефективност на двигателя....а в тази кутия, най-вероятно вече го няма) . Вижда се също и плочката, с маркучите за газта малко по-надолу.
И като сте почнали да слагате снимки на моята кошница... Big Grin ето как изглежда кутията и смукателният маркуч...оригинално, без никакви простотии.
ico_kosara007 Wrote:Не се отчайвай колежке.Само можеш да се радваш че имаш възможност да караш на евтиното гориво.Поздравявам те за ЕНТУСИАЗМА да излезеш в студа да направиш снимки!Много малко хора биха го направили.Аз лично щях да оставя за др. ден.Ако ти представлява интерес ще снимам изпълнението на кутията на възд.филтър на обикновеното газово.
Не се отчайвам, а се чудя защо навсякъде (сервиз) дори газмена твърди че е инжекцион. На всички е ясно, че поназнайвам, а не разбирам, но все пак. Ще се радвам за снимки Smile :oops: Колата не е само моя... Компютъра показва разхода на бензин, но не и на газ..... горе долу когато е засичана с климатроник-10-12... Ще се вясна до газмена... може пък да ми обесни къде е инжекциона в цялата история :roll: :pain10:
Не се притеснявай, но с "газ-мена" си поговори. Може да се измъкне по налъми с нещо от типа: "Нали колата е газифицирана , а инжекциона е на бензина"- или тъпотия от сорта. Важното е, че вече си направила всичко, което ще възпрепятства в близко бъдеще подобни гърмежи-визирам най-вече кабели и свещи.

П.П. Видях, че си поправила и профила си. По-добър вариант щеше да е обратния, но ти да си здрава и безпроблемно да си караш/карате/ колата!!!
100Y0 Wrote:Не се притеснявай, но с "газ-мена" си поговори. Може да се измъкне по налъми с нещо от типа: "Нали колата е газифицирана , а инжекциона е на бензина"- или тъпотия от сорта. Важното е, че вече си направила всичко, което ще възпрепятства в близко бъдеще подобни гърмежи-визирам най-вече кабели и свещи.

П.П. Видях, че си поправила и профила си. По-добър вариант щеше да е обратния, но ти да си здрава и безпроблемно да си караш/карате/ колата!!!
Ще пиша какво е станало... предният собственик твърдеше същото, в сервиз първият път същото... все тая ... Поправих го защото се почуствах кофти... Надявам се да няма общо с данъка и талоните (информацията в компютрите, а не книжната, която е в мен) За каското вече разбрах, че само на пълна щета ти се изплаща това което е в полицата, но може ако се установят несъответствия да не ти платят....
kondova_v40 Wrote:Ще пиша какво е станало... предният собственик твърдеше същото, в сервиз първият път същото... все тая ... Поправих го защото се почуствах кофти... Надявам се да няма общо с данъка и талоните (информацията в компютрите, а не книжната, която е в мен) За каското вече разбрах, че само на пълна щета ти се изплаща това което е в полицата, но може ако се установят несъответствия да не ти платят....
Обикновено не се изплаща застрахователната сума в пълния размер... прочети си Общите Условия Wink
LeecH Wrote:
kondova_v40 Wrote:Ще пиша какво е станало... предният собственик твърдеше същото, в сервиз първият път същото... все тая ... Поправих го защото се почуствах кофти... Надявам се да няма общо с данъка и талоните (информацията в компютрите, а не книжната, която е в мен) За каското вече разбрах, че само на пълна щета ти се изплаща това което е в полицата, но може ако се установят несъответствия да не ти платят....
Обикновено не се изплаща застрахователната сума в пълния размер... прочети си Общите Условия Wink
говоря принципно... както и да е ....
Здравей отново. Не трябва да се чувстваш кофти пред нас, а тези,които са спестили истината трябва да им е кофти пред теб. Приятен ден и горе главата!!!
100Y0 Wrote:Здравей отново. Не трябва да се чувстваш кофти пред нас, а тези,които са спестили истината трябва да им е кофти пред теб. Приятен ден и горе главата!!!
Далеч съм от мисълта да ми е кофти пред вас. В крайна сметка не съм всезнаеща и можеща- стават грешки, а хубавото е, че има кой да ми ги покаже Smile За това по- скоро благодаря, отколкото съжалявам Smile лек ден и на вас! :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9