Волво Клуб - България

Full Version: S40 давене при студен двигател
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги S40 2.0T искам да питам някои имал ли е подобен проблем.
Сутрин колата се дави при подаване по-рязко на газ.
Когато мине на газ като че ли проблема изчезва, за да премине тя вече е загряла малко. Когато я взех не беше така.
Някои може ли да помогне!
Мерси предварително.
Колеги S40 2.0T искам да питам някои имал ли е подобен проблем.
Сутрин колата се дави при подаване по-рязко на газ.
Когато мине на газ като че ли проблема изчезва, за да премине тя вече е загряла малко. Когато я взех не беше така.
Някои може ли да помогне!
Мерси предварително.
здрасти,
моя двигател е абсолютно същия
от както съм я взел го имам този проблем /просто настъпваш педала и тя не иска да поеме - като е студена/
ходих къде ли не и навсякъде казват всичко е О.К.
на газ не прави така, но наистина тогава е загряла вече
здрасти,
моя двигател е абсолютно същия
от както съм я взел го имам този проблем /просто настъпваш педала и тя не иска да поеме - като е студена/
ходих къде ли не и навсякъде казват всичко е О.К.
на газ не прави така, но наистина тогава е загряла вече
INJECTORS(DUZI)
INJECTORS(DUZI)
Гачев и Алмора, слушайте Моруна, защото това е човекът Х от Мото Пфое :!:
Проверете си инжекторите, щом Роби така казва! Хау :!:
Гачев и Алмора, слушайте Моруна, защото това е човекът Х от Мото Пфое :!:
Проверете си инжекторите, щом Роби така казва! Хау :!:
Също така установих и още нещо.
При загряла кола обърнах на бензин и ужас. Започна да мени оборотите при празен ход, но до такава степен че даже гасне. На газ този проблем го няма. Мисля да ходя на диагностика в Бош сервиза, защото така не може. На светофарите като някой стар студен москвич да помпам газта за да не загасне. Ако някой има виждане ще съм благодарен да го изслушам.
Също така установих и още нещо.
При загряла кола обърнах на бензин и ужас. Започна да мени оборотите при празен ход, но до такава степен че даже гасне. На газ този проблем го няма. Мисля да ходя на диагностика в Бош сервиза, защото така не може. На светофарите като някой стар студен москвич да помпам газта за да не загасне. Ако някой има виждане ще съм благодарен да го изслушам.
Pages: 1 2