Волво Клуб - България

Full Version: СТОЙКА НА ФИЛТАРА ЗА КЛИМАТИКА НА 460
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
В една тема за 850 Сашо , Здравко и Мевдо си поръчаха стойка за филтара на климатика на техните осмици и се пойнтерисувах дали няма и за нас с четворките в мото пфое . И изненада има на цена 58лв с филтара около 100те . Бягам аз МП и поръчвам . Оказа се че се предлагат и корите под двигателя и то на сносна цена пак около 100те лв(които общо май са четири две отдоло и две отстрани) поръчвам и тях .Но снощи ми звъни момчето , стойката вече не я предлагат ( от София го информирали) да ме пита филтара ще го взема ли . Не какво да го правя му отговорих аз и ме поля със студена вода ( така се радвах за тоз филтър).Та въпроса ми е мога ли да намеря някаде тая стойка, ако някой знае да помага, че сега съм увил едни чаропогашници едни ластици абе чудо.
В една тема за 850 Сашо , Здравко и Мевдо си поръчаха стойка за филтара на климатика на техните осмици и се пойнтерисувах дали няма и за нас с четворките в мото пфое . И изненада има на цена 58лв с филтара около 100те . Бягам аз МП и поръчвам . Оказа се че се предлагат и корите под двигателя и то на сносна цена пак около 100те лв(които общо май са четири две отдоло и две отстрани) поръчвам и тях .Но снощи ми звъни момчето , стойката вече не я предлагат ( от София го информирали) да ме пита филтара ще го взема ли . Не какво да го правя му отговорих аз и ме поля със студена вода ( така се радвах за тоз филтър).Та въпроса ми е мога ли да намеря някаде тая стойка, ако някой знае да помага, че сега съм увил едни чаропогашници едни ластици абе чудо.
И моя е направен с чорапогащник от лятото е така, само от време на време като се сетя го тупам да изпада мръсотията.
И моя е направен с чорапогащник от лятото е така, само от време на време като се сетя го тупам да изпада мръсотията.
Никой ли не знае нищо в сканех дали няма да се намери тази стойка.
Никой ли не знае нищо в сканех дали няма да се намери тази стойка.
В предния пост нещо съм се объркал имам предвид Scan-Tech , а сканекс както съм го написал.
Здравейте колеги. Имам 460 ТДИ 96г. Когато купих колата и аз се интерисувах за филтър за климатика, но приятели "разбирачи" ме убедиха, че този модел били без филтър. Въпреки, че на отвора има някаква стойка която представлява нещо като шина като буквата "М", но доста разтеглено и заоблено с отвор в средата. Като се замислих, целта му е да спира прахоляка се сетих, че същата функция ще свърши и обикновенна марля сложена от 2,3 или 5 ката привързана с ластик. Между марлите може да сложите и филтърна хартия, може така също да сложите марля-маска от тези които изпозват докторите да се предпазят от болните. Дано съм успял да помогна с тази информация.
А бе сложил съм аз някво филтърче собствено производство , но друго си е едно поленово филтърче ИКАРУСА да не ти бъка черни облаци в купето, и като си е оригинално уплатнява по добре