Волво Клуб - България

Full Version: S60: Над 160 забива муцуната и не върви
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравеите!

Правя тази тема защото бих искал да Ви помоля за компетентни мнения относно следния проблем.
Наскоро като изсъхна асфалта, реших да пробвам максималната скорост на S60-тката и какво се случи - достигнах 160, започна да чури отзад силен бял пушек и дотам - забива муцуната и не ще повече.
Доколкото съм компетентен по този въпрос, предполагам, че някоя клапа е заминала, някое маркуче за нафтата смуче въздух или дебитомера е заминал, но не желая да предприемам каквото и да било на своя глава, защото съм лайк на тема дизелови двигатели на Волво.
На диагностика не съм ходил, поради факта, че в моето китно село - сиреч Кюстендил - няма налични "грамотни" диагностици!
На какво може да се дължи подобното поведение на автомобила според вас?

Колата е 2004 Volvo S60 2.4 D5 164HP :?


Благодаря предварително!

Поздрави!
Пешок Smile,
Поздрави на Кюстендил ( най-хубавия град ), та по темата.
Карам S80 2004 D5 , и не мога да се оплача от подобен проблем, карал съм го до 230-240 и може още, ама на мен не ми стиска Smile, така че София ти е на 40 мин. запиши си един час в МП, и направи хубава диагностика на Шведката, колата си застужава, а и МП не са чак толкова черни дяволи както някои тук ги описват, за диагнозата няма да платиш по-вече от 80 лева, по -добре така от колкото да ти се учат на колата, и после да се умоташ от разходи на оправяш работата на пишман майстори от Ябълково Smile.

Поздрави от Варна .
Ако имаш намерение да ходиш към София предварително звънни един телефон на РОБИ /с ник moruna е във форума/ Работи в МП -Люлин и прави диагностика, телефона му е 0888492227 ... много е отзивчив и ще ти даде съвет как точно да постъпиш.

Може да разгледаш и тази тема ...
И аз съм с С60 Д5 и аз горещо те съветвам да звънеш на "moruna" - на мен ми помогна много там!
Така, е така е !! Роби е човека! =D> =D>
Kolega,mini kogato mojesh za da ja prochetem inache po telefona e shot in the dark.....izpisva li messiges na tabloto?
Kolega,mini kogato mojesh za da ja prochetem inache po telefona e shot in the dark.....izpisva li messiges na tabloto?
Изписва, но езика е италиански ... май ще се наложи смяна ...
Изписва, но езика е италиански ... май ще се наложи смяна ...