Волво Клуб - България

Full Version: Rear Axle 760 1988
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
На мен обаче, едно не ми е ясно. Не съм запознат с окачването тип Мултилинк, но определено няма логика двете полуоски да са различно дълги. Тези на снимката, приличат на полуоски от кола с предно предаване. Значи, колегата от Румъния, или е прикачил погрешна снимка, или колата му не е 760, а 460, или аз нещо не си ги представям нещата, но все си мисля, че диференциалът на 760/960 трябва да е по средата на колата :?
Човек трябва доста да се постарае за да обърка двата модела Smile
А и колегата от Румъния се изгуби някъде Smile
Хора всякакви. Не знам, дали се е постарал или не е, но със сигурност има нещо гнило. Ако колата наистина е 760, значи излиза, че снимката не е точна. Но тогава идва въпросът, как така човекът знае, че му трябват именно тези части, а в същото време не ги знае как изглеждат :roll:
welcome back to my request for the parts I attached pictures and see exactly what look, the car is sedan
what a parts can be looking after the following types of Volvo match:
Volvo 760 '88-90 Sdn
Volvo 780 '88-91
Volvo 940 '91 w/multi-link
Volvo 960 '92-94 w/mu lti-link
760
Yes, it is multilink. I didn't see from the VADIS picture if it has separate part number, but I'll ask.

И така, колегата от Румъния търси полуоска за мултилинк окачване.
Не знам каква е разликата между мултилинк-1 и мултилинк-2, но погледнах в VADIS
и моето окачване е същото като на 760 от 88. Може би става въпрос за мултилинк-1.
Не видях да има отделен номенклатурен номер като част,
може би ако се предлага като част е цялото нещо - диференциала с полуоските..

Ако някой случайно има нещо такова да му се въргаля в гаража - да помогнем на човека..
Аз ще питам тук в един сервиз, собственика на който има няколко 9ки и 7ци..
имам ги ако темата е актуална все още
Pages: 1 2