Волво Клуб - България

Full Version: Тряба ми по-нова версия на Вадис от 2005г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги,търся по-нова версия на Вадиса,че вече сме 2009г. и старата няма информацията която ми е нужна.Извинявам се ако някаде из темите има писано за това ама аз не можах да го намеря.
мисля, че няма по нова. използва се VIDA, която е уеб базирана и работи през интернет
аз Vida я бях карчил ама голяма разправия ти казвам трябва ти да инсталираш виртуал ПЦ и от там да го лоаднеш след което трябваше и руски да разбирам(а аз не паниамаем такъв език).И накрая избирам колата и сички други глупости и не работеше бях много "радостен" от факта ,че я свалях почти цяла седмица.Такаче намерите ли нещо което работи моля качете го
Да, и аз както lanhol, инсталирах тази версия на VIDA с виртуалното PC, но както и той е установил си е доста разправия. Иска някъде около 12Gb свободно пространство, повечко познания и сoлидно количество нерви. За разлика от lanhol при мен VIDA-та тръгна, но аз не видях нещо много по-различно за моята кола, от това което ми показва и VADIS-а, даже няой неща не работеха. Искаше ми някаква парола, която не я намерих никъде във свалените файлове. До тук за версията с виртуалното ПЦ....

Преди две седмици свалих друга VIDA, пак от http://torrents.ru, но вече чиста версия, без да се налага инсталиране на виртуално ПЦ. Тръгнах да я инсталирам и ми каза че "магаренцето ми е малко лабичко Big Grin " ... демек иска ресурс от към процесор, а моят процесор, какро се вижда издъхва... и така и не можах да я пробвам. Иначе тази VIDA е 4Gb и според коментарите във торент тракера би трябвало да върви, но преди някой да я пробва няма да знаем със 100%...

Ето какви са изискванията ...
колега дай ми точен линк,че него намирам аз имам ресурси да го подкарам
Ето линка... => http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1294594

Мисля, че трябва да махнеш първо VADIS-a и после да се опиташ да инсталираш VIDA-та, което е неудобство, но... Айде дано успееш да я подкараш, за да видим дали си струва цялата разправия...
пише че времено немога да се регистрирам и се извиняват за това
Ето ти торента,разархивирай и пускай да слиза.
Вече дадох моя акаунт в тракера на колегата, за да си го свали и сега остава да каже дали го е инсталирал и т.н... :wink:

За всички останали желаещи, mongoose хубаво си се сетил да сложиш торент файла, за да си го изтегли, който иска ...
Можахте ли да я подкарате тази програма :? щото не ми дава да я инсталирам :S
Pages: 1 2 3