Волво Клуб - България

Full Version: Датчик за износен съединител на S60 D5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги.От няколко дни ме " чувърка" въпроса за ......Има ли Волвото S60 D5 2002г датчик за износен съединител,или казано по просто - информира ли ни колицата , че трябва да си сменим съединителя , така както ни информира за доста работи.Това според мен ще е доста полезна информация , най-вече за хората които пътуват на по големи разтояния.Да не останат на пътя , ей така изведнъж,както това стана с мен с моето Ауди преди половин година.......Ха сега да видим кой знае :-k Big Grin .Поздрави
за такова нещо за пръв път чувам,но мисля ,че няма,пък и ако има незнам на коя година коли го монтират
тц, такова животно няма, в сервизната програма пише на хххххх км се подменя и съединител. ако си бил по голям майстор и си го скапал предварително, при периодичните прегледи го забелязват и ти препоръчват смяна. нормалните хора не разбират като нас от всичко, а просто си карат на определените интервали колите в дилърските офиси и си ги прибират сервизирани както си му е реда